Brama dwuskrzydłowa

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Koleś

Brama dwuskrzydłowa

Post autor: Koleś »

Wiecie co, mam problem, zamarzyła mi się brama automatyczna, ale bardzo bym chciała, żeby była to brama dwuskrzydłowa. Czy ktoś z Was ma takie rozwiązanie u siebie? Jak się to sprawdza?
kęrentis

Re: Brama dwuskrzydłowa

Post autor: kęrentis »

Wystarczy rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się wykonywaniem bram wjazdowych na zamówienie. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://iron-mann.eu/ Jest to sprawdzona firma z województwa lubuskiego, do której warto się zgłosić.
nomke

Re: Brama dwuskrzydłowa

Post autor: nomke »

Ja na wjeździe do posesji mam bramę spawaną dwuskrzydłową i jestem bardzo zadowolony. Wytrzymała bez uszczerbku trzy stuknięcia zderzakiem, silne wiatry i wieszanie się nieustanne dzieci na niej. Mega solidna jest po prostu, a na dodatek w dobrej cenie ją zakupiłem. Oczywiście też ma dosyć proste kształty, ale i tak jest bardzo elegancka. Kupiłem ją od producenta Creativ - Stal Sławomir Firlej w Kotuszu 14 https://www.creativ-stal.pl/uslugi/bramy Także on zrobił mi balustradę na balkon i wygląda oraz spisuje się świetnie. To firma warta polecenia.

św julia
białtomek

Re: Brama dwuskrzydłowa

Post autor: białtomek »

Napęd do swojej bramy dwuskrzydłowej zamówiłem u fachowców z firmy https://mistalbramy.pl/ którzy montowali mi bramę, ale początkowo nie zdecydowałem się na automatyczny mechanizm co jednak okazało się być dużym błędem... Na szczęście firma okazała się być profesjonalna i bez problemu przyjechali kolejny raz żeby zainstalować napęd. Oby więcej takich specjalistów, polecam serdecznie.

Mistal Poznań - automatyka do bram, FAAC, bramy i ogrodzenia Mistal Poznań - automatyka do bram, FAAC, bramy i ogrodzenia
ODPOWIEDZ