Budowa drogi dojazdowej

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Priśn

Budowa drogi dojazdowej

Post autor: Priśn »

Budujemy dom, trochę na odludziu i szczerze mówiąc, nie zanosi się na to, żeby miasto w najbliższym czasie miało zainwestować np. w drogę dojazdową do działki, więc planuję zrobić to własnym kosztem, żeby się nie zakopywać w ziemi. Jak to trzeba załatwić? orientujecie się, czy są jakieś specjalne kruszywa do budowy dróg? Mam nadzieję załatwić to jeszcze w tym roku.
wośni

Re: Budowa drogi dojazdowej

Post autor: wośni »

Wiadomo, że kruszywa to podstawa w takiej sytuacji. My za każdym razem zamawiamy ze składu Podolski-Kruszywa https://podolski-kruszywa.pl/kruszywa-b ... i-drogowe/ firma naprawdę godna polecenia.
dórmit

Re: Budowa drogi dojazdowej

Post autor: dórmit »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która specjalizuje się w wykonywaniu prac drogowych. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa łódzkiego to polecam wam skontaktować się z http://masdrog.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że mają doświadczenie w budowaniu dróg.
Jacuś

Re: Budowa drogi dojazdowej

Post autor: Jacuś »

Budujesz jaką drogę dojazdową. Nie wiesz co używać w tracie tej budowy to polecam biała taśma odblaskowa 3m a380 50cm https://sklep.protect-bhp.pl/tasma-odbl ... -4-mb.html Taka taśma zazwyczaj jest używana gdzie jest zła widoczność, mokra nawierzchnia. Polecam
MikołajPL

Re: Budowa drogi dojazdowej

Post autor: MikołajPL »

Gratuluję decyzji i jednocześnie zazdroszczę, bo sam marzę o takim domku na uboczu. Osobiście mogę polecić Ci ofertę firmy https://www.oznakowanie-dakro-bytom.pl/oferta. Zajmują się m.in. sprzedażą i montażem znaków drogowych, barierek chodnikowych oraz słupków blokujących. Świadczą także usługi związane z kompleksowymi projektami organizacji ruchu drogowego. Gwarantują przy tym pełny profesjonalizm oraz terminową realizację usług. Na pewno będą w stanie Ci pomóc.
moniśka

Re: Budowa drogi dojazdowej

Post autor: moniśka »

Powiem wam, że ja myślę o tym by zdecydować się na oczyszczanie gruntu . Ogólnie widziałam, że firma posiada bardzo dużą ofertę i co ważne usługi tutaj świadczone są na naprawdę wysokim poziomie co jest też plusem.
anglis

Re: Budowa drogi dojazdowej

Post autor: anglis »

Mamy takie czasy, że wszystko kolosalne kosztuje. I szkoda, że drewno nie jest aż tak wytrzymałe, bo jednak najważniejsze dla mnie jest to, by śmiało powiedzieć sobie - tak, należy zrobić drogę dojazdową do takiej Sosenki https://www.mgprojekt.com.pl/sosenka-wariant-g kompletnie z czegoś innego. Jednak nie pójdę całkowicie w klimat elementów drewnopodobnych.
ODPOWIEDZ