dezynfekcja

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

dezynfekcja

Post autor: palczaki »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym, wejdz i zobacz bo opisali tutaj ten problem http://insiemepolska.pl/sprzatanie.php
Łukasz

Re: dezynfekcja

Post autor: Łukasz »

Dezynfekcje stosuję się w wielu celach, ja zdecydowałem się na nią ze względu na chorobę jednego z domowników. Moim zdaniem, na takich rzeczach nie ma co oszczędzać i ja oddałem to w ręce profesjonalnej firmy DDD usługi, która ma do tego odpowiedni sprzęt i może taką dezynfekcje przeprowadzić skutecznie.
miśka

Re: dezynfekcja

Post autor: miśka »

moim zdaniem na zdrowiu nie warto oszczędzać, dlatego trzeba zainwestować w porządny sprzęt, np takie dozowniki do dezynfekcji to kapitalne rozwiązanie, bo teraz tych płynów dezynfekujących ręce jest na każdym kroku.
Franuś

Re: dezynfekcja

Post autor: Franuś »

A czy stosujecie jakieś opryski na komary i kleszcze? Nie od dziś wiadomo, że przenoszą one wiele chorób zagrażających zdrowiu, a nawet życiu. Zastanawiam się nad opryskiem okolicy domu tym płynem https://sklepdlaogrodu.pl/oprysk-na-kom ... w-ogrodzie. Co myślicie na ten temat?
dąg

Re: dezynfekcja

Post autor: dąg »

No jasne, że to jest ważne! Należy jednak pamiętać, że nawet małe zranienie u dziecka jest ważne, bo może się okazać, że jednak maluch będzie cierpiał i niestety, ale nie pozwolimy mu tym samym na konieczną ochronę przed wirusem, który przez ranę łatwo może się do nas dostać. Warto mieć to na uwadze, prawda?
Awatar użytkownika
aurelka
Posty: 64
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: dezynfekcja

Post autor: aurelka »

Dezynfekcja ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w dobie pandemii koronawirusa. Mój szef bardzo szybko zdecydował się na ozonowanie biura, poprosił mnie abym wyszukała informację na ten temat i właśnie ten artykuł: https://brawent.pl/ozonowanie-pomieszcz ... lkopolsce/ okazał się bardzo pomocny. Okazuje się, że ozonowanie w sumie oczyszcza pomieszczenia z grzybów, bakterii i wirusów. Decyzja szefa dobrze wpłynęła na morale zespołu, bo są spokojniejsi.
Stigidię

Re: dezynfekcja

Post autor: Stigidię »

Franuś pisze: ↑23 sty 2021, 14:03 A czy stosujecie jakieś opryski na komary i kleszcze? Nie od dziś wiadomo, że przenoszą one wiele chorób zagrażających zdrowiu, a nawet życiu. Zastanawiam się nad opryskiem okolicy domu tym płynem https://sklepdlaogrodu.pl/oprysk-na-kom ... w-ogrodzie. Co myślicie na ten temat?
oczywiście! Ja akurat mam dosyć spory ogród, więc wygodniej mi robić takie opryski przy pomocy takiego opryskiwacza https://sklep.poradnikogrodniczy.pl/opr ... we-cat-181. Fajne jakościowo i w niezłej cenie, myślę, że to był zakup na lata.
Martuś

Re: dezynfekcja

Post autor: Martuś »

Rzeczywiście ozonowanie jest doskonałym sposobem na pozbycie się bakterii, wirusów i grzybów. Dezynfekcja ozonem jest 50 razy silniejsza od popularnie używanych środków z chlorem. Dodatkowo ozon dostaje się do wszelkich zakamarków i działa w miejscach gdzie inne metody nie dają rady. Jeśli interesuje Was taki sposób odkażania pomieszczeń, to polecam https://ozonosfera.pl/uslugi-ozonowania ... stauracji/
Aśka

Re: dezynfekcja

Post autor: Aśka »

Zobaczcie na stronę https://o3ozon.pl/ firma ta oferuje między innymi generatory ozonu, jonizatory powietrza, które pomagają w oczyszczaniu powietrza oraz taki sprzęt i urządzenia dla firm jak prasy hydrauliczne czy centrale wentylacyjne. To polski producent, rzetelna i dobra firma która ma ciekawą ofertę.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: dezynfekcja

Post autor: palczaki »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://insiemepolska.pl/ozonowanie/
felinek

Re: dezynfekcja

Post autor: felinek »

Borykasz się z problemem szkodników w Warszawie? Bez wątpienia możesz powierzyć jego rozwiązanie firmie Dezpro. Według mnie ich zespół doświadczonych profesjonalistów zapewnia bezpieczne i skuteczne usługi dezynsekcji, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Odwiedź ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej https://dezpro.pl/oferta/dezynsekcja/ i skontaktuj się z nimi w celu omówienia rozwiązania Twojego problemu.
ODPOWIEDZ