Firma która oferuje raty na fotowoltaikę.

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Krzyś

Firma która oferuje raty na fotowoltaikę.

Post autor: Krzyś »

Mam zamiar zainwestować w fotowoltaikę. Niestety nie mam pełnej kwoty, dlatego zastanawiam się nad kredytem na ten cel. Czy znacie firmę, którą taki oferuje na preferencyjnych warunkach? Zależy mi na czasie, najlepiej żeby wniosek można było złożyć internetowo.
Myś

Re: Firma która oferuje raty na fotowoltaikę.

Post autor: Myś »

Najlepsze preferencyjne warunki kredytowania fotowoltaiki, oferuje ta firma https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Wniosek ratalny u nich wypełnisz w 3 minuty. Jeśli chodzi o decyzję, to otrzymasz ją przed ekranem od 5 do 7 minut, więc ekspresowo ;)
Boluś90

Re: Firma która oferuje raty na fotowoltaikę.

Post autor: Boluś90 »

Jak wygląda okres kredytowania dla klientów indywidualnych, a jak dla firm? Ważne jest dla mnie też to, czy nie stracę szansy na dofinansowanie z Państwa. Czy jest możliwość skredytowania całej kwoty? Oczywiście chodzi mi tutaj o klienta indywidualnego.
Łukasz

Re: Firma która oferuje raty na fotowoltaikę.

Post autor: Łukasz »

Wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Na dole strony masz zakładkę "Odpowiedzi na częste pytania". Tam znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania. Jeśli jakieś odpowiedzi tam nie ma, to polecam skontaktować się z nimi ;)
ODPOWIEDZ