gdzie wywieżć odpady ?

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

gdzie wywieżć odpady ?

Post autor: palczaki »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://wywozodpadowwroclaw.pl/oferta/wywoz/
Awatar użytkownika
Dariusz77
Posty: 102
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:43

Re: gdzie wywieżć odpady ?

Post autor: Dariusz77 »

Wiesz co, sa takie specjalne firmy jak http://www.ekonip.pl/pl/oferta/ ktore zajmuja sie magazynowaniem takich materialow niebezpiecznych. Nam mega pomogli z tymi magazynami, bo tez mielismy problem. Ogarna tez transport specjalistyczny w razie potrzeby wiec moim zdaniem warto sie skontaktowac
Tónight

Re: gdzie wywieżć odpady ?

Post autor: Tónight »

Tzn jeśli chodzi o takie odpady niebezpieczne czyli np odpady przemysłowe, farby i lakiery czy też substancje ropopochodne itd to są od tego firmy, które zajmują się takimi rzeczami jak np ta firma https://www.wektorsc.eu/odbior-odpadow-niebezpiecznych/ jest tutaj wszystko opisane jak wygląda wywóz takich "śmieci"
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: gdzie wywieżć odpady ?

Post autor: palczaki »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://wywozodpadowwroclaw.pl/
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: gdzie wywieżć odpady ?

Post autor: Motorowa »

Jeśli chodzi o odpady budowlane, na przykład gruz, to świetnie nadają się do tego worki polipropylenowe Big-Bag, takie jak na stronie internetowej https://big-kam.pl/big-bag-500-kg/. Jak widać można w nie całkiem sporo załadować - są odporne na rozerwanie i inne uszkodzenia. A może ktoś z Was miał już do czynienia z takimi kontenerami elastycznymi?
kena

Re: gdzie wywieżć odpady ?

Post autor: kena »

Jeśli planujecie remont i martwicie się o to, co zrobić ze wszystkimi odpadami, wynajem kontenerów warszawa jest rozwiązaniem. Firma profesjonalnie wywozi gruz i odpady we własnym zakresie, aby przebieg remontu był sprawny i efektywny.
Awatar użytkownika
wladek
Posty: 104
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:30

Re: gdzie wywieżć odpady ?

Post autor: wladek »

Nie ma sensu się kłopotać, lepiej skorzystac z pomocy firmy która sama odbierze od was elektrośmieci. Taką firmą jest https://odbioryfirmowe.pl/ - działają na terenie kilku miast, sprawdźcie to.
Awatar użytkownika
magical
Posty: 323
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:12

Re: gdzie wywieżć odpady ?

Post autor: magical »

Moim skromnym zdaniem elektrośmieci stanowią poważny problem. Jeśli szukasz firmy, która może w tym pomóc, warto sprawdzić ofertę https://odbiorydomowe.pl/. Mają duże doświadczenie w tej branży. Wystarczy wypełnić formularz na ich stronie, a na pewno się do ciebie odezwą.
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 394
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: gdzie wywieżć odpady ?

Post autor: dankatargerjan »

Muszę przyznać, że jeśli chodzi o grunt zanieczyszczony oraz odpady budowlane, to świetną ofertę na ich odbiór posiada ta firma: https://schuettflix.com/pl/pl/o-uslugac ... budowlane/. Warunki współpracy możecie znaleźć na ich stronie internetowej. Moim zdaniem warto współpracować z rzetelną firmą, która jest od wielu lat na rynku.
lojtek

Re: gdzie wywieżć odpady ?

Post autor: lojtek »

Jeśli zastanawiacie się nad pozbyciem się starego sprzętu elektronicznego, sprawdźcie tutaj: https://elektrycznesmieci.pl/. Firma oferuje bezpłatny odbiór sprzętu elektronicznego. N ich stronie internetowej znajdziecie intuicyjną mapę z lokalizacjami ich pojemników. To doskonała opcja na usunięcie elektrośmieci, a odpady elektroniczne nie będą wam już zawalać przestrzeni.
ODPOWIEDZ