Konfigurator mebli online

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Alfbałi92

Konfigurator mebli online

Post autor: Alfbałi92 »

Zamawiałam ostatnio meble z kolekcji creative https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-vox-creative, ponieważ można je łatwo skonfigurować bezpośrednio w ofercie, a także stworzyć własny mebel. Nie muszę dłużej szukać po sklepach mebli tak żeby pasowały do tych co już mam. Świetna alternatywa i oszczędność czasu.
sołtys

Re: Konfigurator mebli online

Post autor: sołtys »

Ja niedawno wymieniałem meble w kuchni i również miałem okazję skonfigurować własny zestaw:) Możliwość taką dała mi firma Akord. Dowiedziałem się, że u nich nie trzeba zamawiać gotowych zestawów, wszystkie szafki kuchenne da się nabyć z osobna. Przez stronę https://sklep.akord.net.pl/43-szafki-kuchenne można stworzyć taki komplet jaki nam pasuje pod kątem kolorów i wymiarów. Mi się udało idealnie przy czym zapłaciłem naprawdę mało , bo coś około 1100 zł.
Bomiła73

Re: Konfigurator mebli online

Post autor: Bomiła73 »

Super jest to rozwiązanie własnego tworzenia mebla. Nareszcie będę mieć regał w salonie, który pasuje do wystroju wnętrza. Zamiast tracić czas na szukanie po sklepach czegoś gotowego co chociaż trochę będzie zbliżone stylem do pozostałych moich mebli.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Konfigurator mebli online

Post autor: Motorowa »

A skoro już jesteśmy przy tworzeniu mebli, to czy komuś z Was potrzebne są może jakieś wysokiej jakości akcesoria meblowe? Jeśli tak, to ja widziałam takie ostatnio na stronie internetowej ekorex.pl/prowadnice-rolkowe-blum. Polecam się tam rozejrzeć - a nuż znajdziecie to, czego szukacie ;)
celestyneczka

Re: Konfigurator mebli online

Post autor: celestyneczka »

Jak meble to również tapicerowane, o których czystość należy dbać. Regularnie prana tapicerka meblowa przedłuży żywotność mebla i sprawi, że zawsze będzie wyglądał jak nowy. Jak potrzeba firmy zajmującej się praniem tapicerki meblowej to polecam https://johanacar.pl/oferta/pranie-tapi ... wej-kalisz Są to profesjonaliści jak nikt inny znający się na fachu. Sama skorzystałam z usługi i nie żałuję. Po fakcie słowa złego nie powiem. Z pewnością ta firma godna jest polecenia.
ODPOWIEDZ