Kredyt na fotowoltaike

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Mikołaj

Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Mikołaj »

Czy ktoś z was zna firmę, która udziela kredytów na panele fotowoltaiczne dla osób fizycznych? Chciałem do końca sierpnia, mieć je już na dachu. Zastanawiam się jeszcze nad kwestią dofinasowania z Państwa. Czy będzie mi się ono należało, jeśli wezmę kredyt?
Piotruś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Piotruś »

Serdecznie polecam ich https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Wypełnisz wniosek na ich stronie w parę minut. Decyzje otrzymasz w 5-7 minut. Jeśli chodzi o kwestie dofinasowania, to się oczywiście należy ;) Więc o ta kwestie się nie martw ;)
Koleś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Koleś »

Również ich polecam. Polecił mi ich znajomy, który był bardzo zadowolony. Kredyt od tej firmy, jest na bardzo preferencyjnych warunkach. Cała procedura trawa ekspresowo i całą możesz zrobić ją przed monitorem. trwa to kilka minut. Myślę, że to wygodne oraz bezpieczne.
Oleś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Oleś »

Czyli wystarczy, że wejdę na stronę https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie i wypełnię wniosek? Serio, to aż takie proste? Hmmm brzmi całkiem ciekawie. W weekend sprawdzę dokładnie ich ofertę, być może skusze się na do kredytowanie fotowoltaiki w moim domu.
Źrebak21

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Źrebak21 »

Mikołaj pisze: ↑24 cze 2021, 19:56 Czy ktoś z was zna firmę, która udziela kredytów na panele fotowoltaiczne dla osób fizycznych? Chciałem do końca sierpnia, mieć je już na dachu. Zastanawiam się jeszcze nad kwestią dofinasowania z Państwa. Czy będzie mi się ono należało, jeśli wezmę kredyt?
Co do kredytów to mega ważne jest też to, aby znaleźć dobrego doradcę kredytowego. Warto zajrzeć np. na https://kfroch.pl/. To bardzo doświadczony doradca, który doradzi co i jak z kredytem. Są rzetelni i profesjonalni.
Braś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Braś »

Oleś pisze: ↑29 cze 2021, 19:28 Czyli wystarczy, że wejdę na stronę https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie i wypełnię wniosek? Serio, to aż takie proste? Hmmm brzmi całkiem ciekawie. W weekend sprawdzę dokładnie ich ofertę, być może skusze się na do kredytowanie fotowoltaiki w moim domu.
Dokładnie tak to działa. Sam byłem zdziwiony, że to takie proste. Cała procedura trwała dosłownie paręnaście minut. Teraz czekam, aż firma z fotowoltaiki ustali termin montażu. Mam nadzieje, że do końca wakacji panele fotowoltaiczne, będą na moim dachu ;)
łana

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: łana »

Może to wam się wydać dziwne, ale po pierwsze cieszę się, że się za to wzięliście. To zawsze sposób na bezpieczniejsze i zdrowsze ogrzewanie. Po drugie, jestem zdania, że warto szukać z tego rodzaju https://silesiafinanse.pl/ekspert-finan ... aw-slaski/ pośrednictwem. To wtedy jest pewniejsze i lepiej przygotowane.
igoruś

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: igoruś »

Tak naprawdę wydaje mi się, że nie ma to jak rozwiązania budzące dobre przeczucia. No i właśnie fotowoltaika była od początku czymś takim. Wstępnie ogólnie można powiedzieć, że dla nas odpowiednie rozwiązania to podstawa, bo chcemy nie tylko dobrze pracować, ale także i wspierać ogólnie dobry rozwój. Stąd takie https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-warszawa/ firmy nas interesują.
ładnaa

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: ładnaa »

Tak naprawdę wydaje mi się, że tu można sporo powiedzieć na temat zobowiązań finansowych, ale pośrednik tego rodzaju https://www.vader.pl/dlaczego-po-kredyt ... z-krakowa/ może Wam najwięcej pomóc. NIE TYLKO sprawdzi wasz bik, czy zdolność, ale także i może negocjować stawkę % kredytu.
Poryć

Re: Kredyt na fotowoltaike

Post autor: Poryć »

Na pewno warto poszukać dobrej firmy która doradzi w tym zakresie. Na przykład https://passive-instal.pl/ znają się dobrze na dofinansowaniach i warto pomyśleć o rozmowie z nimi - na pewno doradzą co będzie najlepszym wyborem w waszym wypadku. Nie zaszkodzi sprobowac
ODPOWIEDZ