Leki online

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
MichałM40
Posty: 121
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:58

Leki online

Post autor: MichałM40 »

Zastanawiam się nad tym, by rozpocząć kupowanie leków poprzez internet. Wydaje mi się to bardzo sensownym rozwiązaniem, szczególnie w kontekście uniknięcia stania w kolejkach z katarem cieknącym z nosa. Na przykładzie takich aptek jak https://www.apteka-leki.pl/ najlepiej widać, że to może być bardzo ciekawą opcją. Co powiecie na ten temat?
Awatar użytkownika
Balbina077
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:24

Re: Leki online

Post autor: Balbina077 »

W aptekach internetowych faktycznie można kupić wiele przydatnych leków jak tabletki, suplementy, opatrunki czy octenisept do nosa. W ten sposób można sobie skomponować całą domową apteczkę, bez wychodzenia z domu. A środki pierwszej pomocy muszą być zawsze pod ręką, bo nigdy nie wiadomo co się może przydarzyć. A tak w przypadku nagłej choroby czy skaleczenia od razu można podjąć działania.
lużka

Re: Leki online

Post autor: lużka »

zdarza mi się czasem kupować leki w internetowych aptekach ( zwłaszcza te dostępne bez recepty). zresztą podobnie jest z suplementami. Tu sięgam zazwyczaj po sprawdzone produkty z Pharmovit. Te mają dobry skład i szybko działają, bardzo lubię te witaminy w płynie czy oleje ( np z wiesiołka) w wygodnej formie łatwych do połknięcia kapsułek :)
ODPOWIEDZ