Mieszkanie gminne zadłużenie

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
robix
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Mieszkanie gminne zadłużenie

Post autor: robix »

Ścigają mnie za stare długi za mieszkanie gminne . Sporo się tego nazbierało. Nawet więcej niż sporo. :cry: Co z tym zrobić? mogą tak jakoś umorzyć czy co? straszą komornikiem a to przecież kolejne koszty.
Awatar użytkownika
mefis
Posty: 58
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:21

Re: Mieszkanie gminne zadłużenie

Post autor: mefis »

Nie licz na to, że gmina ci coś umorzy . Raczej tutaj to dobry prawnik pomoże. Patrz tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/przedawn ... o-czynszu/ . Oni mojej znajomej pomogli. To strona kancelarii, a na niej możesz sobie poczytać o przedawnieniu takiego długu . Może u ciebie też się przedawniło?
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 21
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:32

Re: Mieszkanie gminne zadłużenie

Post autor: Marianna »

Również nie liczyłabym na to, że cokolwiek może zostać umorzone. Z tym, że aby wyjaśnić sprawę i zamknąć ją raz na zawsze, z zapewnieniem, że to nie będzie ciągnęło się latami za Tobą, zwróciłabym się jednak do kancelarii, która tak jak ta: http://www.kancelaria-kfk.pl/ specjalizuje się w podobnych sprawach.
Poproś o konsultacje u Pani Katarzyny Florczak-Keller, albo Pana Kamila Kellera, oboje są świetnymi adwokatami. Wysłuchają Cię, postarają się pomóc, wskazać właściwe kroki, jakie trzeba podjąć, tak jak mnie pomogli. Naprawdę, gdybym nie zdecydowała się na ich pomoc mogłabym latami czekać na rozwiązanie mojego kłopotu.
Awatar użytkownika
zabawna823
Posty: 16
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:15

Re: Mieszkanie gminne zadłużenie

Post autor: zabawna823 »

W przypadku zadłużenia każdy chce chronić to co cenne, czyli swój majątek, również ja. Dlatego się zastanwiam, bo natrafiłam w sieci na reklamę firmy http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ i myślę czy warto poddać im swoją sprawę? Jak uważacie? Bo ja również nie chce stracić swojego domu ;(
Awatar użytkownika
ukaja
Posty: 153
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:06

Re: Mieszkanie gminne zadłużenie

Post autor: ukaja »

Zadłużone mieszkanie gminne czy komunalne to inna bajka. Ale czasem dochodzi do sytuacji, że własne mieszkanie jest zadłużone. Teraz to nie problem, żeby nawet takie sprzedać dzięki https://grb-nieruchomosci.pl/skup-nieru ... dluzonych/ . Firma w skupie między innymi takich mieszkań się specjalizuje. Jak coś pamiętajcie o niej.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 54
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:54

Re: Mieszkanie gminne zadłużenie

Post autor: AbiUbu »

W takiej sytuacji warto skorzystać z opcji, jaką jest restrukturyzacja długów Warszawa przoduje pod kątem takich usług. Dotyczy to raczej spółek handlowych i cywilnych, natomiast w toku postępowaniu restrukturyzacyjnego można by pomyśleć o analogicznym rozwiązaniu w twoim przypadku.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 35
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:21

Re: Mieszkanie gminne zadłużenie

Post autor: katpat »

Kredyt konsolidacyjny https://bydgoszcz.habzafinanse.com.pl/k ... lidacyjny/ to idealne rozwiązanie w walce z długami. Dzięki połączeniu wszystkich długów w jeden kredyt, otrzymujemy jeden termin płatności z niższą i dostosowaną do naszych możliwości ratą kredytu.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2019, 10:24

Re: Mieszkanie gminne zadłużenie

Post autor: Kordik »

Zadzwoń do specjalistów ze strony https://splatakredytow.pl/kredyt-oddluzeniowy/ na pewno pomogą Ci w jakiś sposób oddłużyć to mieszkanie. Mają bardzo profesjonalne podejście do klienta i darmowe konsultację.
Awatar użytkownika
kizzar
Posty: 41
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:54

Re: Mieszkanie gminne zadłużenie

Post autor: kizzar »

W pierwszeństwie w takiej sytuacji to polecam zgłosić się do dobrego radcy prawnego od siebie polecam http://masterlegal.pl/ w pełni profesjonalnie i dobrze cenowo, a co najważniejsze Ci radcy prawni mają ogromne doświadczenie. Na ich stronie z resztą możesz znaleźć więcej szczegółów i dowiedzieć się czym się tak naprawdę zajmują.
ODPOWIEDZ