Najlepsze biuro nieruchomości w Poznaniu

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Maryśka

Najlepsze biuro nieruchomości w Poznaniu

Post autor: Maryśka »

Cześć witajcie :) Mam do zaoferowania zadbaną nieruchomość w centrum miasta na sprzedaż (Poznań). Aby moja oferta sprzedała się w szybkim terminie potrzebuję biura nieruchomości, które ma doświadczenie w tej branży. Będę wdzięczna za wszystkie namiary :)
śliwka

Re: Najlepsze biuro nieruchomości w Poznaniu

Post autor: śliwka »

Sprawdź w tym biurze nieruchomości TOBIS https://tobism.pl/. Małe, lokalne biuro, któremu zależy na zadowoleniu klientów i na dobrej opinii, bo to im przysparza kolejnych zadowolonych klientów. Przez biuro łatwiej sprzedać. Wiem z doświadczenia. My po kilku miesiącach zgłosiliśmy się do biura
turzoł

Re: Najlepsze biuro nieruchomości w Poznaniu

Post autor: turzoł »

Tego to ja tak do końca nie wiem ale sądzę, że jak dobrze poszukasz w internecie to na pewno uda Ci się takie biuro dobre znaleźć. Ale jak na razie to ja zastanawiam się czy taki skup nieruchomości zadłużonych w ogóle jest opłacalne? Bo wiecie mam taką możliwość lecz nie wiem czy warto w takie coś się bawić.
boguśka

Re: Najlepsze biuro nieruchomości w Poznaniu

Post autor: boguśka »

Od siebie mogę polecić profesjonalne i sprawdzone biuro nieruchomości online http://wirtualnyagent24.pl/ . Pomogli mi w sprzedaży mieszkania, a także mojej przyjaciółce. Obie bardzo miło wspominamy z nimi współpracę. Mogłyśmy liczyć na ich pomoc w każdym momencie.
Wojtyła

Re: Najlepsze biuro nieruchomości w Poznaniu

Post autor: Wojtyła »

Ogólnie na dzień dzisiejszy praktycznie każde biuro nieruchomości może mieć zasięg ogólnokrajowy i ja jestem zdania, że jest to bardzo fajne rozwiązanie. Jestem także zdania, że odkąd ja podjąłem współprace z biurem https://bnonline.pl/ to jak najbardziej był to bardzo mądry wybór.
ODPOWIEDZ