Ochrona domu jaka firma

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
mangosz
Posty: 7
Rejestracja: 10 cze 2020, 22:56

Ochrona domu jaka firma

Post autor: mangosz »

Jaką firmę do ochrony domu możecie polecić? Dostaliśmy bardzo dobrą ofertę z agencji https://saippsecurity.pl znacie? Póki co nie mieszkamy jeszcze w tym domu, jest w budowie, ale chcielibyśmy już w jakiś sposób zabezpieczyć nasze cztery ściany.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Ochrona domu jaka firma

Post autor: palczaki »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat http://ad-fenix.pl/
Awatar użytkownika
kjenkins
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2020, 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ochrona domu jaka firma

Post autor: kjenkins »

Mnie wystarczy sam monitoring i alarm.
zyś

Re: Ochrona domu jaka firma

Post autor: zyś »

Firma? Trzeba się dobrze wyposażyć i w ten sposób zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych i swoje. Na pewno warto zaopatrzyć się w taki https://www.napad.pl/produkty-120-2935- ... ntrzny.htm zamek szyfrowy, alarm i monitoring. Dzięki temu naprawdę wszystko będziecie mieli pod kontrolą. Koniecznie przemyślcie takie rozwiązanie.
móńtyu

Re: Ochrona domu jaka firma

Post autor: móńtyu »

Warto rozejrzeć się za porządną agencją ochrony. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą https://www.vikingsecurity.pl/ Sam korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich profesjonalne podejście do pracy. Firma ta ma swoją siedzibę w Sosnowcu ale działa na terenie całego województwa śląskiego.
tórnis

Re: Ochrona domu jaka firma

Post autor: tórnis »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się ochroną mienia. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://gabor-security.pl/ Jest to bardzo dobra firma z Gdańska, która posiada w tym spore doświadczenie.
Awatar użytkownika
wladek
Posty: 99
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:30

Re: Ochrona domu jaka firma

Post autor: wladek »

Słuchajcie, mieliście kiedyś problem z otworzeniem drzwi w domu? Mnie się zepsuł zamek i już myślałem, że nigdy nie wyjdę. Na szczęście w sieci znalazłem namiar na firmę https://www.najlepszeotwieranie.pl/ Przyjechali mega szybko i w 15 minut poradzili sobie z problemem.
Maćko

Re: Ochrona domu jaka firma

Post autor: Maćko »

Jeśli nie wiesz jaka firma ma twój dom ochraniać to wejdź tu https://magnumochrona.pl/blog/ . Jest wszystko napisane czym się zajmuje firma Magnum Ochrona. Może jeszcze coś ci wpadnie do głowy i będziesz ochraniać np. swoją firmę. Moja firma ma ochronę z tej firmy i jestem bardzo zadowolony z ich pracy i profesjonalizmu.
Awatar użytkownika
drako9
Posty: 114
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:52

Re: Ochrona domu jaka firma

Post autor: drako9 »

To prawda, że wiele osób dużo wcześniej myśli o zabezpieczeniu terenu budowy i nowego domu. Na pewno pomoc fachowców się przyda i agencja ochrony we Wrocławiu https://ezt.pl/firma-ochroniarska-wroclaw/ zajmuje się takimi działaniami. Warto o tym pomyśleć, bo teraz koniecznie trzeba zabezpieczać domy.

fotokomórka schemat
ODPOWIEDZ