Ochrona

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 394
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Ochrona

Post autor: dankatargerjan »

Cześć.

Jak podchodzicie do tematu ochrony domu? Nie mówię tutaj o stróżu nocnym, który będzie siedział w budce obok bramy, ale raczej o profesjonalnych kamerach. Co sądzicie o propozycjach od : https://saippsecurity.pl/ ? Według mnie, całkiem korzystne mają oferty.

rękawice bramkarskie poznań
Awatar użytkownika
naya
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2020, 8:45

Re: Ochrona

Post autor: naya »

My mamy firmę w budynku przed domem, więc ochronę mieć musimy. Mamy systemy alarmowe, CCTV, itp. ochronę elektroniczną z agencji ochrony GOT z Warszawy firmy https://ochrona-got.pl/ochrona-elektroniczna. Oni mają świetne produkty i usługi, są bardzo profesjonalni, kompetentni i rzetelni. Dzięki nim już dwukrotnie nie doszło do włamania, polecam ich serdecznie.
bótarn

Re: Ochrona

Post autor: bótarn »

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do sprawdzonej firmy, która zajmuje się ochroną mienia. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gdańska to polecam wam zapoznać się z ofertą http://gabor-security.pl/ Jest to sprawdzona firma ochroniarska z usług, której sam od dawna korzystam.
wórnis

Re: Ochrona

Post autor: wórnis »

Warto rozejrzeć się za doświadczoną i zaufaną firmą ochroniarską. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.ochronaglok.pl/ Jest to sprawdzona firma ochroniarska z Warszawy z usług, której sam korzystam.
Maliński

Re: Ochrona

Post autor: Maliński »

Każda ochrona czy firma ochroniarska powinna cały czas się kształcić. Dlatego kursy ochrony http://www.wce.pl/kursy-szkolenia-kwali ... ony-i-inne powinny być dość często ponieważ zawsze jakie nowości są. Do tego jeśli będzie praktyka to kurs taki zawsze się przyda w każdym zawodzie.
Awatar użytkownika
drako9
Posty: 114
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:52

Re: Ochrona

Post autor: drako9 »

W takim przypadku świetnie sprawdzi się agencja ochrony Katowice https://ezt.pl/firma-ochroniarska-katowice/ To specjaliści i mają doświadczenie w szerokich usługach ochroniarskich. Na pewno można im zaufać. Jak najbardziej działają profesjonalnie. Firmy, ale też i osoby prywatne mogą skorzystać z takiej pomocy.
ODPOWIEDZ