Oczyszczalnia

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 66
Rejestracja: 15 maja 2020, 9:56

Oczyszczalnia

Post autor: bate »

Macie oczyszczalnię przydomową? My się zdecydowaliśmy na hybrydową od producenta Metria z Warszawy https://metria.pl/produkty/oczyszczalni ... ydowa-bdh/ i zdecydowanie polecamy. Sama oczyszczalnia działa niezawodnie, nie mamy z nią żadnych problemów, jest solidnie wykonana, co tylko potwierdza, że ten producent jest rzetelny. A do tego mają korzystne ceny, polecam.
Awatar użytkownika
Paula30
Posty: 91
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:18

Re: Oczyszczalnia

Post autor: Paula30 »

My zamiast oczyszczalnie chyba jednak zdecydujemy się na szambo betonowe - https://betonex.com.pl/ Jest to bardzo dobre rozwiązanie, mało awaryjne i wytrzymałe. Zbiorniki są wykonywane ze zbrojonego betonu i są w pełni szczelne. Pozwala to na umieszczenie szamba również pod przejazdami.
Awatar użytkownika
yyam
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2020, 19:18

Re: Oczyszczalnia

Post autor: yyam »

My zbiornik do oczyszczalni kupiliśmy w sklepie internetowym firmy MiM ZBIORNIKI i zdecydowaliśmy się właśnie na ten: https://sklep.zbiorniki.szczecin.pl/pl/ ... ia-IPS/265, czyli oczyszczalnię Kingspan BioDisc®. Jest to biologiczna oczyszczalnia w technologii obrotowego złoża biologicznego, ma bardzo wiele zalet, super się sprawdza, jest wykonana solidnie. Dostaliśmy ją w tym sklepie w bardzo dobrej cenie, zresztą, jak chcecie coś innego, to maja tam szeroki asortyment, polecam.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 60
Rejestracja: 15 maja 2020, 17:14

Re: Oczyszczalnia

Post autor: grann »

My też mamy oczyszczalnię biologiczną, ale u nas tym tematem zajęła się firma Bio Eden z Wiśniowej Góry (k. Łodzi) https://www.bioeden.eu/oferta/biologicz ... ie-sciekow. Ich oferta od początku przykuła nasza uwagę. Mają bardzo dobre ceny, zwłaszcza za tak kompleksowe usługi. Wszystkimi pracami zajęli się profesjonalnie, mają doświadczenie w fachu, wiec poszło im to sprawnie. Oczyszczalnia działa niezawodnie, polecam.
krugęr

Re: Oczyszczalnia

Post autor: krugęr »

Jeżeli jesteście na etapie budowy oczyszczalni to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://www.zickert.pl/ Oni zajmują się sprzedażą zgarniaczy do oczyszczalni oraz innych elementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania oczyszczalni. Warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
orto
Posty: 50
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:42

Re: Oczyszczalnia

Post autor: orto »

My mamy oczyszczalnię przydomową biologiczną Eko Bio od producenta MAWEX-EKO z Brzeska https://oczyszczalniebiologiczne-mawex. ... a-eko-bio/. Oni są kompleksowi, naprawdę super pracują, mają korzystne ceny, a przy tym nie tylko mają same oczyszczalnie, ale również zajmują się pracami ziemnymi związanymi z budową takiej instalacji. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, są rzetelni, znają się na tym, co robią, polecam ich gorąco.
tębrin

Re: Oczyszczalnia

Post autor: tębrin »

Warto rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się wykonywaniem ekologicznych oczyszczalni ścieków. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://eneko.com.pl/ Sam mam oczyszczalnię od nich i jestem z niej zadowolony. Firma ta oferuje oczyszczalnie dla domów, osiedli, szkół, hoteli itp.
nęral

Re: Oczyszczalnia

Post autor: nęral »

Jeżeli jesteście na etapie budowy oczyszczalni ścieków to polecam wam nawiązać współpracę z https://www.contecsim.pl/ Firma ta zajmuje się montażem urządzeń i elementów wyposażenia oczyszczalni ścieków oraz ich rozruchem. Firma ta zatrudnia doświadczonych specjalistów, którym można zaufać.

quady tarnów czerwona
Ziiććka1

Re: Oczyszczalnia

Post autor: Ziiććka1 »

Czy ktoś z was jest zainteresowany tematyką zmniejszenia emisji szkodliwych substancji w silnikach wysokoprężnych ?
Jeśli tak mam dla was ciekawe informacje
https://www.tsg-solutions.com/pl/zbiorn ... ory-adblue
Uważam że warto wiedzieć tego typu nowinki. :)
Żaneta

Re: Oczyszczalnia

Post autor: Żaneta »

Chciałabym wam polecić produkty od firmy https://biofos.pl/ które są to bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Bakterie, które działają kompleksowo wewnątrz domowego systemu instalacji sanitarnej, przyspieszając procesy rozkładu i upłynniania ścieków. To sprawdzone i niezawodne produkty do instalacji kanalizacyjnej .
ODPOWIEDZ