Poszukiwany ekspres

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Małgoś

Poszukiwany ekspres

Post autor: Małgoś »

Czy ktoś z Was zna się może na ekspresach do kawy? Przeszukuje internet, czytam różne opinie, porady, pytałam już nawet stacjonarnie w kilku sklepach. Każdy poleca coś innego, inny model, inną markę i zupełnie nie wiem na co się zdecydować. A chciałam, żeby był to prosty ekspres do kawy z młynkiem;)
łakotka

Re: Poszukiwany ekspres

Post autor: łakotka »

Ja mam ekspres ciśnieniowy o jestem z niego bardzo zadowolona. Nie ma nic lepszego niż świeżo mielona przed zaparzeniem kawa. Jej jakość ma tutaj chyba największe znaczenie. Od jakiegoś czasu staram się kupować kawę w dobrej palarni kawy. Z tej strony https://www.ewa-gotuje.pl/artykuly/feno ... -z-palarni dowiedziałam się sporo cennych wiadomości na temat fenomenalnych właściwości tego napoju.

t mobile rozwiązanie umowy wzór
Awatar użytkownika
larmia
Posty: 50
Rejestracja: 09 lut 2019, 13:08

Re: Poszukiwany ekspres

Post autor: larmia »

Musisz się rozejrzeć w sklepach internetowych z ekspresami, tam znajdziesz właściwy. Dodatkowo w artykule https://kutno.net.pl/lifestyle/palarnia ... z6ut1O32Pq dowiesz się o tym, jaką kawę najlepiej wybrać. Mnie osobiście smakuje najlepiej świeżo palona - można wyczuć nutę orzecha lub czekolady, a uwielbiam też dodatki jak bita śmietana lub cynamon.
kaśka26

Re: Poszukiwany ekspres

Post autor: kaśka26 »

Najlepiej poszukaj czegoś wśród ekspresów kapsułkowych. Są najlepszym rozwiązaniem i dają najwięcej komfortu. Na stronie: https://www.nespresso.com/pl/pl/order/capsules/original znajduje się oferta dzięki której niedrogo możesz kupić kapsułki do niego. Polecam
Awatar użytkownika
Still
Posty: 55
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:14

Re: Poszukiwany ekspres

Post autor: Still »

Wielofunkcyjność: Jeśli pracownicy preferują różne rodzaje kawy, rozważ ekspres, który oferuje różne funkcje, takie jak espresso, cappuccino, latte itp. Możliwość wyboru zwiększy zadowolenie pracowników.

Czas zaparzania: W przypadku biura, ważne jest, aby ekspres był w stanie szybko przygotować kawę, aby nie tracić zbyt wiele czasu. Zwróć uwagę na czas zaparzania i wydajność ekspresu.

Konserwacja: Upewnij się, że wybrany ekspres jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji. System samoczyszczenia może być przydatny, aby utrzymać ekspres w dobrym stanie i uniknąć problemów związanych z utrzymaniem higieny.

Wiele profesjonalnych rozwiązań w tym zakresie oferuje firma Tchibo Coffee Service https://www.tchibo-coffeeservice.pl/aso ... /ekspresy/
Jonasz

Re: Poszukiwany ekspres

Post autor: Jonasz »

Dla właścicieli kawiarni i restauracji, którzy poszukują niezawodnych rozwiązań do przygotowywania kawy, oferta sklepu dostępna pod adresem https://sklepagm.pl/ekspresy-gastronomiczne/ może okazać się idealnym źródłem zaawansowanych ekspresów do kawy. Produkty dostępne w tej kategorii są specjalnie zaprojektowane do intensywnego użytkowania, co gwarantuje długotrwałą wydajność nawet w najbardziej wymagających warunkach gastronomicznych. Dodatkowo, ekspresy te oferują różnorodność funkcji, od espresso po cappuccino, co pozwala na zaspokojenie potrzeb szerokiej gamy klientów.
ODPOWIEDZ