Rozbiórka blaszanego garażu

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
Jabberwocky
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Rozbiórka blaszanego garażu

Post autor: Jabberwocky »

Hej hej,

mamy na podwórzu, przy domu taki stary blaszany garaż. Chciałby go wyremontować, zrobić z tego coś porządnego, a nie tylko kupę blachy. Wstawić jakieś stoły warsztatowe, tablice na narzędzia żeby można było pomajstrować pod dachem. Pytanie czy mam to zrobić z tymże blaszanym potworkiem czy może lepiej go rozebrać na części i w to miejsce postawić coś ceglanego/murowanego? Chyba, że są jakieś gotowe garaże do przywiezienia i ustawienia z miejscem na auto i przyrządy do majsterkowania?
Która z tych opcji będzie najkorzystniejsza finansowo?


-----------------------------------
Polecam wywóz gruzu Warszawa!
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 42
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:37

Re: Rozbiórka blaszanego garażu

Post autor: eapl »

U nas sytuacja była nico inna, bo własnie mieliśmy taki pseudo murowany garaż z posadowieniem i go musieliśmy poddać rozbiórce, bo w sumie sam się zawalał. Tu bardzo pomogła nam firma Lebal z Rogoźna https://www.lebal.com.pl/rozbiorki. Oni znają się na tym co robią, poszło im szybko, byli w tym dokładni, i zachowali oczywiście wszystkie potrzebne środki ostrożności, cenowo wyszło korzystnie. Są zdecydowanie rzetelni i warto skorzystać z ich usług, polecam.
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 24
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:26

Re: Rozbiórka blaszanego garażu

Post autor: smillo »

Też rozbieraliśmy garaż, a przy tym także robiliśmy remont domu i wyły wyburzenia ścian. Wszystkie nasze odpady lądowały w kontenerach, które wynajęliśmy od firmy Eko-Wtór z Bożanowa https://www.eko-wtorzarow.pl/oferta/wyn ... kontenerow. To jest firma, której warto zaufać. Nie tylko wynajmują kontenery, ale zajmują się również odpadami, które do nich trafiają. Cenowo się opłaca, bo stawki mają przystępne, no i są rzetelni, polecam.
ODPOWIEDZ