Wynajem kontenerów Kraków

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 64
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:30

Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: kasiunia »

Ktoś powie po co ci kontener... już odpowiadam.Szczególnie jak robisz remont w mieszkaniu a mieszkanie mieści się w gęstej zabudowie i nie bardzo jest gdzie wyrzucać śmieci jakie powstają podczas remontu.Właśnie byliśmy nie tak dawno na parapetówce u znajomych i opowiadali jak poradzili sobie z dużą ilością śmieci.Zamówili więc profesjonalną firmę, która zajmuje się kontenerowym wywozem gruzu https://maxgruz.pl/oferta/kontenerowy-wywoz-gruzu/ .Firma podstawia taki kontener na określony czas i spokojnie można wszystko posprzątać.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 192
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:27

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: Bodzio12 »

Ja polecam firmę gdzie można wypożyczyć sprzęt http://www.osuszanie.warszawa.pl/wynajem.html zajrzyjcie na stronę.
Awatar użytkownika
januszem
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2020, 15:44

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: januszem »

Wrzucam linka do jednej z firm zajmujących się podstawianiem kontenerów, które po wypełnieniu zostaną zabrane, ale również bieżącym wywozem odpadów z miejsca budowy. Jak korzystałem z ich usług akurat w Sosnowcu https://gruzman.pl/wywoz-gruzu-sosnowiec, ale z tego co wiem to działają też w innych miastach.  
Awatar użytkownika
firt
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2020, 16:08

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: firt »

My wynajmujemy kontenery zawsze od firmy Eko-Wtór z Bożanowa https://www.eko-wtorzarow.pl/oferta/wyn ... kontenerow. Firmę bardzo serdecznie polecam, mają dobre ceny, bez problemu można się z nimi dogadać, plus u nas zajmują się także odbiorem odpadów i niszczeniem dokumentów. Są rzetelni i można im powierzyć nawet tak ważne zadanie.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: palczaki »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wywozodpadowwroclaw.pl/
ODPOWIEDZ