agencja rekrutacyjna it

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
Awatar użytkownika
Asia123
Posty: 27
Rejestracja: 16 cze 2020, 12:05

agencja rekrutacyjna it

Post autor: Asia123 »

Hej, czy agencja rekrutacyjna it to dobry pomysł czy lepiej postawić na szukanie pracy samemu?
bożena_wolska

Re: agencja rekrutacyjna it

Post autor: bożena_wolska »

Ogólnie w dzisiejszych czasach nie jest trudno wystarczy dobrze poszukać. Z pewnością do znalezienia jest praca w Nasz Pobór jeśli nie wiedzieliście do tej pory co to za strona to polecam wejść - każdemu, kto szuka pracy, ale także każdemu właścicielowi firmy, który szuka dobrych, doświadczonych pracowników.
orzełko

Re: agencja rekrutacyjna it

Post autor: orzełko »

Jasne, że samemu tez można znaleźć pracę. Każdemu kto ma problemy np. z napisaniem CV (ja sam takie miałem) polecam stronę http://easy-deck.pl/grupa-pracuj-pl/ jest to generator, który z pewnością pozwoli Wam na utworzenie swojego unikalnego, ciekawego CV. Pracodawcy będą zachwyceni.
woliś

Re: agencja rekrutacyjna it

Post autor: woliś »

Myślę, że lepiej samodzielnie szukać, bo dzięki temu nie będzie tracić czasu na oferty, które nas nie interesują. Tutaj https://rzeszow.geopraca.pl/oferty-pracy/podkarpackie/ warto sobie zerknąć. Macie tam namiar na portal, na którym jest wiele różnych ofert zatrudnienia. Oczywiście są tam również propozycje od agencji. Myślę, że w branży IT bardzo łatwo obecnie znaleźć pracę.
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Re: agencja rekrutacyjna it

Post autor: fiona »

Myślę, że korzystanie z zewnętrznych usług rekrutacyjnych to świetne rozwiązanie. Nie tylko w branży IT. Dla firmy to oszczędność czasu, no i ostatecznie pieniędzy. Nie ma się nad czym zastanawiać. Tym bardziej, że są agencje jak ta http://www.dekrapraca.pl/dla-pracodawco ... acja-stala , których domeną jest rekrutacja pracowników. Proste i skuteczne rozwiązanie.
tuśka

Re: agencja rekrutacyjna it

Post autor: tuśka »

Jeśli szukacie profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w różnego rodzaju rekrutacjach, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://hrk.pl . Przejrzyjcie sobie ich ofertę. Uważam, że przede wszystkim wynajmując taka firmę można zaoszczędzić sporo czasu. Poza tym można dzięki temu mieć idealnego pracownika.
ODPOWIEDZ