Alarm tak czy nie?

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
treść

Alarm tak czy nie?

Post autor: treść »

Myślicie że alarm w domu to dobry pomysł? Czy też może niepotrzebny wydatek? Ja uważam że to dbanie o bezpieczeństwo rodziny. A to przecież jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Co o tym myślicie?
bęrnom

Re: Alarm tak czy nie?

Post autor: bęrnom »

Alarm do samochodu? Zdecydowanie! Ten zaproponowany przez http://www.firmabemex.com.pl/ na dobre zagościł w moim pojeździe , a wszystko w ramach bezpieczeństwa - nie trudno o kradzież pojazdu. w dzisiejszych czasach, trzeba dmuchać na zimne.
dorź

Re: Alarm tak czy nie?

Post autor: dorź »

Ja zdecydowałem się na skorzystanie z usług firmy, która zajmuje się wykonywaniem systemów alarmowych i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu lub okolicach to polecam wam zgłosić się do http://abmalarm.pl/ Im można w pełni zaufać.
Awatar użytkownika
sasiadka
Posty: 55
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:41

Re: Alarm tak czy nie?

Post autor: sasiadka »

Ja uważam, że warto zainstalować w domu alarm. Wykonaniem takich instalacji zajmują się elektrycy - między innymi dobry elektryk usługi elektryczne 24h Warszawa Opal: https://elektrycy.warszawa.pl/ . Polecam się skontaktować.
Miśkiewiisczka

Re: Alarm tak czy nie?

Post autor: Miśkiewiisczka »

Samochód najlepiej garażować lub tez trzymać na parkingach strzeżonych. Kradzieże aut są w końcu częste. Słyszeliście o tej akcji - https://agencjatemida.pl/skradziony-sam ... mazda-cx5/ ? Niezłe auto i szkoda. Chociaż może uda się jeszcze odnaleźć. A Wy słyszeliście w swoich stronach o przypadkach kradzieży aut?
ODPOWIEDZ