Chemia specjalistyczna

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
Sareń

Chemia specjalistyczna

Post autor: Sareń »

Wiele firm buduje oczyszczalnie ścieków przy swoich zakładach. Można używać specjalistycznej chemii: https://scieki-woda.pl/chemia-specjalistyczna0.html która pomaga w tym procesie. Korzystaliście kiedyś z czegoś takiego?
lótus

Re: Chemia specjalistyczna

Post autor: lótus »

Jeżeli rozglądacie się za porządną chemią dla przemysłu to polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.anviro.eu/ Sam od dawna zamawiam środki chemiczne od nich i wiem że można na nich w pełni polegać. Warto się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
Kazika
Posty: 122
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:37

Re: Chemia specjalistyczna

Post autor: Kazika »

Ja myślę o tym, aby chemię do swojego przedsiębiorstwa zamawiać od tej firmy https://sbichemia.pl/ . Mają bogaty asortyment produktów do czyszczenia przemysłowego. Są dobrej jakości i w korzystnych cenach. Kolega robi u nich regularnie zamówienia jeśli chodzi o preparaty antykorozyjne oraz smary. Jest bardzo zadowolony ze współpracy.
anusż

Re: Chemia specjalistyczna

Post autor: anusż »

Nie wiem, czy to odpowiedź która będzie Cię satysfakcjonować ale w PL masz firmę, która jest producentem chemii cynkowej. Firma RECYNK https://recynk.pl może warto przedzwonić i zapytać, bo pomimo, że to nie jest dokładna nisza to mogą znać kogoś z branży chemicznej. Pozdrowionka
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: Chemia specjalistyczna

Post autor: bylejaki »

Jeśli chodzi o mnie to ja raczej takiej chemii specjalistycznej nie używam na co dzień i przede wszystkim korzystam ze sprawdzonych środków chemicznych w domu. Również jakiś czas temu czytałem na stronie https://wiadomoto.pl/oznaczenia-na-srod ... ch-w-domu/ co oznaczają poszczególne znaki umieszczone na środkach chemicznych.
Hałek

Re: Chemia specjalistyczna

Post autor: Hałek »

W mojej opinii jeżeli jesteście na etapie poszukiwań wysokiej jakości smarów, czy także olejów do konkretnych modeli samochodów no to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez jeden z moich ulubionych i już sprawdzonych sklepów pod tym względem, czyli https://mobiloleje.pl/35-smary-przemyslowe u których będziecie mogli liczyć na szeroki wybór, dobre ceny i jednocześnie różnorodność propozycji w zależności od konkretnych potrzeb. Natomiast w razie dodatkowych pytań też można się doradzić, żeby podjąć jak najlepszą decyzję zakupową (no i bez konieczności późniejszych zwrotów).

osy jak się pozbyć
ODPOWIEDZ