odpady niebezpieczne

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 71
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:00

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Jaką firmę polecacie oferującą Odbiór odpadów niebezpiecznych Poznań - polećcie coś
Awatar użytkownika
naya
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2020, 8:45

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: naya »

Ja mogę Ci polecić, która u nas (Legnica) zajmuje się odbiorem i unieszkodliwianiem odpadów - EKOPROD http://www.utylizacja.legnica.pl/zakres-dzialalnosci. To bardzo rzetelna firma, mają świetną ofertę, są kompetentni i wykonują usługi w atrakcyjnych cenach. Pracują dla nas już nie od dziś i zawsze są niezawodni, polecam.

pomocniczy sprzęt biurowy
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 63
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:50

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: fiona45 »

Różnego typu odpady też ciekłe na pewno wywiozą C te usługi i https://www.bys.pl/uslugi/odbior-nieczystosci-cieklych . Moim zdaniem godne uwagi propozycje w dobrej cenie z szybką realizacją, zawsze na czas. Czasem warto szukać takich ciekawych rozwiązań.
Awatar użytkownika
forumowicz
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:25

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: forumowicz »

Myślę, że w firmach produkuje się dużo odpadów. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/oferta/skup-komputerow ... ci-poznan/. Firma oferuje między innymi skup starych komputerów jeśli planujemy remont w firmie. Myślę, że warto skorzystać z takich usług. Wszelkie działania mające na celu poprawę stanu naszego środowiska są moim zdaniem bardzo ważne. Sprzęt może być dla nas bezużyteczny , ale niewłaściwe pozbywanie się go będzie szkodliwe i karalne.
Ninoćzka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Ninoćzka »

Bardzo ważny jest przede wszystkim transport takich odpadów. Taka prawda. Jak się np ma jakiś zakład czy coś to bardzo ważna jest wspołpracą z firmami takimi jak np tutaj https://www.wektorsc.eu które zajmują się transportem odpadów niebezpiecznych, odbiorem oleju przepracowanego.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: palczaki »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wywozodpadowwroclaw.pl/
ODPOWIEDZ