paczki kurierem

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
Awatar użytkownika
krzech
Posty: 97
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:39

paczki kurierem

Post autor: krzech »

Wiadomo z kurierami różnie bywa, jednak ja szukam takiego solidnego i sprawdzonego który zawsze dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
ostow
Posty: 81
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

Re: paczki kurierem

Post autor: ostow »

Można poszukać opinii na temat kurierów, to też dużo da. No i wiadomo ceny też są ważne, więc jeśli chodzi o kogoś taniego to podeślę namiar na cennik Geis https://www.brokerkurier.pl/cennik-kuriera-fedex . Bardzo dobry kurier z tego co mi wiadomo, bo terminowy i z dużą dbałością traktuje paczki tzn. nie ma mowy o uszkodzonych opakowaniach itd
Awatar użytkownika
ukaja
Posty: 153
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:06

Re: paczki kurierem

Post autor: ukaja »

To jest ważne, żeby kurier na czas dostarczał paczki, a tak jak ja sporo rzeczy wyprzedaję to powiem wam, że każdy patrzy żeby koszty przesyłki nie były duże. Dlatego ja wysyłam przez Sendit, brokera kurierskiego. Od razu mogę sobie sprawdzić koszty konkretnej przesyłki i podać kupującemu, nadaję również online. Dla mnie Sendit sprawdza się pod każdym względem.
Awatar użytkownika
kadiff
Posty: 303
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Re: paczki kurierem

Post autor: kadiff »

Dlatego ja mam szczęście, że moim hobby jest kolekcjonerstwo nasion https://www.taniepestki.pl/barneys-farm-nasiona.html czyli feminizowanych nasion marihuany i list ekonomiczny priorytetowy starczy i najczesciej jest u mnie juz drugiego dnia wiec oczekiwanie na kuriera... wyeliminowane :D
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: paczki kurierem

Post autor: Motorowa »

Wysyłając paczkę kurierem trzeba też pamiętać o jej odpowiednim zabezpieczeniu. Przydać się moim zdaniem może folia stretch, na przykład ta oferowana przez firmę Plexikord, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie www.plexikord.pl. Polecam się w taką folię zaopatrzyć, jeśli na przykład prowadzicie sklep internetowy.
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 392
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: paczki kurierem

Post autor: dankatargerjan »

Jeżeli macie własny sklep internetowy, ale nie tylko, to polecam wam skorzystać z usług tej firmy : http://perfectmeridian.pl/ Zajmują się oni m.in. pakowaniem oraz tworzeniem paczek PR - owych, które wysyłane są w celach promocyjnych do znanych osób.
tajfun13

Re: paczki kurierem

Post autor: tajfun13 »

Warto sobie porównać ceny oraz czas doręczenia przesyłki co dla wielu klientów również jest bardzo ważne. Natomiast, jeśli zastanawiasz się o czym warto pamiętać nadając paczkę, to wspomniano o tym również w tym artykule https://aztekium.pl/online.py?tekst=3_r ... mp;lang=pl
jagodzianka

Re: paczki kurierem

Post autor: jagodzianka »

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość zamawia paczki kurierem, również zakupy robimy online i zamawiamy z dostawą do domu. Większe firmy zastanawiają się jak obniżyć koszty przesyłania paczek w firmie, o czym wspomniano w artykule https://logistykaitransport.pl/logistyk ... irmie,8358
Awatar użytkownika
drako9
Posty: 114
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:52

Re: paczki kurierem

Post autor: drako9 »

Chcąc nadać przesyłkę o większych gabarytach, dobrze jest zorientować się w kwestii odpowiedniego przygotowania takiej paczki. Wiele bardzo przydatnych informacji na temat przesyłek paletowych znajdziesz w tym artykule https://chwilrank.pl/nadawanie-przesylk ... ganizowac/
Tadeuszz3

Re: paczki kurierem

Post autor: Tadeuszz3 »

Tutaj https://ciekawe.org/2023/05/08/jak-obli ... przesylki/ poczytajcie sobie na temat wagi gabarytowej przesyłki i tego, jak ją obliczyć. Obliczanie wagi gabarytowej paczki jest ważnym elementem nadawania przesyłek przez kuriera. Zrozumienie tego procesu pomoże dokładniej oszacować koszty wysyłki oraz uniknąć nieporozumień związanych z opłatami za paczkę o nietypowych rozmiarach.
Donaldds

Re: paczki kurierem

Post autor: Donaldds »

Jeśli potrzebujesz informacji o różnych przewoźnikach, odwiedź https://www.apaczka.pl/oferta/przewoznicy/. Podczas wyboru firmy kurierskiej ważne jest znalezienie odpowiedniej równowagi między kosztami a jakością usług. Oczywiście, chcielibyśmy uniknąć zbyt wysokich kosztów wysyłki, ale równocześnie nie możemy zaniedbywać jakości dostaw. Znalezienie firmy kurierskiej, która oferuje konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług, jest kluczowe.
Arab

Re: paczki kurierem

Post autor: Arab »

Ekologiczne innowacje, jak np. inteligentne oświetlenie w magazynach czy systemy odzyskiwania energii z hamowania w pojazdach logistycznych, są ważnymi krokami w kierunku zrównoważonej gospodarki, a więcej o tych rozwiązaniach można przeczytać w artykule dostępnym na https://terazgostynin.pl/lifestyle/pozn ... Y7QZRn3hxK gdyż odpowiedzialne zarządzanie energią jest fundamentem dla ekologii.
Miłoszek

Re: paczki kurierem

Post autor: Miłoszek »

W dzisiejszych czasach dostęp do różnorodnych usług wysyłkowych jest niezbędny dla każdej firmy. Niezależnie od tego, czy chodzi o dokumenty, paczki, czy palety, kluczowe jest, aby znaleźć sprawdzonego dostawcę, który zapewni szybką i bezpieczną przesyłkę. Na https://www.twojostrow.pl/dokumenty-pac ... k/id-58753 można znaleźć informacje na ten temat. Każda firma powinna zwrócić na to uwagę.
ODPOWIEDZ