paczki online

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
Awatar użytkownika
kendira
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

paczki online

Post autor: kendira »

Ostatnimi czasy bardzo dużo nadaję paczek kurierem, jest to kilkanaście sztuk w miesiącu. Zastanawiam się jak obniżyć koszty, czy są jakieś na to sprawdzone metody?
Awatar użytkownika
ostow
Posty: 81
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

Re: paczki online

Post autor: ostow »

W takim przypadku na pewno potrzebny będzie tobie tani kurier, zobacz tu https://www.znajdzkuriera.pl/ . Tę stronkę jakiś czas temu otrzymałam od kolegi, który powiedział że mam sobie namiar zapisać na wszelki wypadek jeśli będę kiedyś coś wysyłać. Ceny rzeczywiście są niskie, sprawdź sobie
Awatar użytkownika
krzech
Posty: 97
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:39

Re: paczki online

Post autor: krzech »

Miej na uwadze, że brokerzy kurierscy z reguły oferują niższe ceny, ale nie zawsze trzeba paczkę nadać online. Dla przykładu ten kurier łowicz https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurier-lowicz/ umożliwia też lokalne sposoby, czyli nadawanie w punktach paczkowych czy w paczkomatach. Więc decyzja należy do ciebie co wolisz
Awatar użytkownika
Zennbruks
Posty: 152
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: paczki online

Post autor: Zennbruks »

Rzeczywiście tu warto postawić na firmy, które mają najlepsze ceny na konkretne paczki. Jeżeli wysyłacie części samochodowe lub też coś ponadgabarytowego to postawcie na tanie palety. Przesyłki paletowe umożliwiają transport przeróżnych rzeczy, które nie mieszczą się z standardowych wymiarach paczek. Jest tu także bardzo duży limit jeżeli chodzi o wagę.
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: paczki online

Post autor: bylejaki »

Ja jakoś nigdy nie miałem żadnego problemu jeśli chodzi o wysyłkę czy odbiór paczek przy pomocy firmy kurierskiej. Jeśli już to najwięcej problemu sprawiał mi wybór doręczenia. Dość ciekawie o tym napisano w https://www.sendit.pl/blog/kurier-czy-paczkomat czy wybierać dostawę kurierem czy może na paczkomat.
Awatar użytkownika
Madzialena
Posty: 59
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:54

Re: paczki online

Post autor: Madzialena »

Ja też nie. Najczęściej wysyłam i zamawiam paczki kurierem. Ale nie bezpośrednio w firmie kurierskiej, ale przez brokera online. Ostatnio tu https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de zamawiałam kuriera do Niemiec i wyszło bardzo korzystnie i finansowo, i czasowo. Wszystko można było załatwić online, łącznie z zamówieniem kuriera do domu.
ODPOWIEDZ