Paznokcie

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
Władzio

Paznokcie

Post autor: Władzio »

Moja partnerka od jakiegoś czasu ma totalnego bzika na punkcie stylizacji paznokci. Widzę, że gdyby tylko mogła, zmieniałaby co chwilę swoje, ale używa, jak sama mówi dobrych produktów od Victoria Vynn https://victoriavynn.com więc stylizacja utrzymuje się u niej dość długo. Trenuje na całej rodzinie, nawet zdarzało się, że na mnie ;) Chcę kupić dla niej jakiś prezent z tym związany, co możecie polecić?
grześku

Re: Paznokcie

Post autor: grześku »

Władzio pisze: ↑25 lut 2021, 22:13 Trenuje na całej rodzinie, nawet zdarzało się, że na mnie ;) Chcę kupić dla niej jakiś prezent z tym związany, co możecie polecić?
Widać że prawdziwa fanka paznokci. ;D Powiem Ci że moja dziewczyna ma tak samo. Witaj w klubie. xD Dlatego na święta kupiłem jej w sklepie https://nails.pl/ zestaw lakierów do paznokci. Bardzo jej się spodobał. ;D

cmentarz grębałów kraków lokalizator
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Paznokcie

Post autor: Motorowa »

A czy wiecie, w jaki sposób można zmyć lakier do paznokci nie mając zmywacza? Ja ostatnio czytałam fajna poradę na ten temat w artykule na portalu internetowym https://porady.zgora.pl/. Ogólnie jest tam sporo różnych wartościowych porad, więc polecam tam zajrzeć ;)
ODPOWIEDZ