Promocje, bonusy i prezenty

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
wiał

Re: Promocje, bonusy i prezenty

Post autor: wiał »

Ja często zaglądam do ulubionej księgarni internetowej szukając książek dla siebie jak i podręczników dla córki. Ostatnio znalazłem https://www.taniaksiazka.pl/wyzsze-sfer ... 13409.html Moim zdaniem bardzo ważny podręcznik dl każdego ucznia. Jest tu nauka o ratowania zżycia ludzkiego, A też o obronności i ochronie życia.
Szalaszyńska

Re: Promocje, bonusy i prezenty

Post autor: Szalaszyńska »

Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju promocje, rabaty czy konkursy gdzie można coś wygrać. Ogólnie staram się zawsze robić przemyślane zakupy. Ostatnio jak kupuje wodę to głównie Staropolankę, bo mają loterię - https://linkd.pl/p7red Kupię zgrzewkę wody i rejestruje paragon. Każdy paragon to kolejna szansa w loterii. I tak się pije wodę, a przy okazji można coś wygrać.
Kotuś

Re: Promocje, bonusy i prezenty

Post autor: Kotuś »

Jeśli chodzi o prezenty na dzień ojca, to ja polecam podarować tacie jakiś bogaty kosz prezentowy. Ja zazwyczaj takie rzeczy zamawiam stad https://smaczajama.pl/pl/c/Prezenty-na-Dzien-Ojca/215 Mam zaufanie do nich, ponieważ zawsze wszystkie produkty były wysokiej jakości. Myślę, że to całkiem ciekawe rozwiązanie jeśli chodzi o upominki dla bliskich.
płotka

Re: Promocje, bonusy i prezenty

Post autor: płotka »

Osobiscie bardzo lubię wyszukiwać różne konkursy. Ostatnio dowiedziałam się o międzynarodowym konkursie fotograficznym http://www.maluszkoweinspiracje.pl/2021 ... award.html i tak zastanawiam się czy nie wziąć w nim udziału... fajnie byłoby wygrać :)
ODPOWIEDZ