Skręcanie papierosów:)

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
Velture
Posty: 92
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:34

Skręcanie papierosów:)

Post autor: Velture »

Hejka,
może to nie do końca moje hobby, ale w sumie przeglądajać internet trafiłem na https://dym.pl/gilzy,c196,pl.html tak tak - glizy, bibułki i tytoń do samodzielnego skręcania papierosów! Pamiętam jak mój świętej pamięci dziadek takie skręty sobie robił - dobre 30 lat temu. Nawet nie sądziłem, że teraz także można samemu skręcać papierosy?!

Czy ktoś z Was tak się bawi? Jeśli tak, to jakiego tytoniu używacie?
jerzy.k

Re: Skręcanie papierosów:)

Post autor: jerzy.k »

Moi rodzice sami robią papierosy z tytoniu, podobno wychodzi taniej. Ja natomiast i tak oszczędzam więcej, bo rzuciłem palenie. Udało się wreszcie! Co prawda za trzecim podejściem ale jednak. W wyjściu z nałogu pomógł mi lek- Recigar. Informacje o nim znajdziecie na stronie https://recigar.pl/ , do kupienia jest zaś niemal w każdej aptece.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 55
Rejestracja: 02 gru 2019, 7:57

Re: Skręcanie papierosów:)

Post autor: mamapiotra »

Nie wiedziałabym co to skręcanie papierosów, gdyby nie mój kuzyn. Od wielu już lat robi te swoje papierosy w domowym zaciszu. Potrzebuje do tego dobrego tytoniu oraz bibułki do tych papierosów... no i oczywiście specjalną maszynkę do nabijania papierosów. Ostatnio jak się dowiedziałam dokłada do tego tzw. owijki - https://trafikanord.pl/pl/c/Owijki/118 , które jak się okazuje podnoszą komfort palenia.
dorotaa

Re: Skręcanie papierosów:)

Post autor: dorotaa »

Można też jednak sprawdzić https://tytonpapierosowy.pl/kategoria-produktu/premium/ . Widziałam, że mają oni całkiem korzystną ofertę jeśli chodzi o zakup tytoniu premium, dodatkowo jego jakość jest faktycznie na wysokim poziomie
ODPOWIEDZ