Smerfy Klasyczny Mahjong

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
dofka

Smerfy Klasyczny Mahjong

Post autor: dofka »

Smerfy Klasyczny Mahjong
Przejdź do sekcji Mahjong: graj w darmowe gry, aby znaleźć sparowane zdjęcia! Znajdziesz tutaj piękne wersje starożytnej chińskiej układanki i wybierzesz Sposób na spędzenie czasu na treningu mózgu. Cel gry jest taki sam dla nowoczesnych i klasycznych wersji: musisz zdemontować układ, usuwając dwa identyczne żetony, które nie są zablokowane przez innych.
Smerfy mahjong klasyczny
Chcesz zagrać w puzzle o nietypowym designie-piękny "Mahjong Butterfly" jest do twojej dyspozycji! Jest interesujący z eleganckim rozwiązaniem rozgrywki: połączone pary motyli z wdziękiem odlatują! Ten widok jest hipnotyzujący i trochę rozpraszający-tym trudniej, ponieważ gra idzie na czas!
Tematyczne mahjongi zostały zaprojektowane z myślą o wygodnej percepcji wizualnej gracza. Zamiast klasycznych zdjęć chińskiego Domino, żetony przedstawiają zwierzęta, owoce i warzywa, sparowane wzory, kwiaty, twarze, piraci — nie ma opcji, wybierz według własnego gustu!
Klasyczny Mahjong.
W tradycyjnym rozwiązaniu gra powtarza Azjatycki pasjans z kościami trzech kolorów: kropki, chińskie symbole i bambusy. Obrazy są powielane cyframi od 1 do 9. Poszukaj klasycznego mahjong z chińskimi kafelkami w grach "Mahjong Gardens", "Shanghai", "Pyramid", "Mahjong Connect 3". Różnice w nich dotyczą liczby podpowiedzi, korzystania z timera, nagradzania nagrodami i bonusami.
Obrazek