szkoła językowa

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
Awatar użytkownika
nie_musiał
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2020, 20:30

szkoła językowa

Post autor: nie_musiał »

jeśli szukacie szkoły językowej nastawionej na mówienie to sprawdźcie: https://talkersi.pl/
Awatar użytkownika
naruto
Posty: 38
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:55

Re: szkoła językowa

Post autor: naruto »

Zawsze mowie, że należy uczyć przez zabawę, bo wtedy dziecko najwięcej przyswaja. I tutaj https://www.nowaera.pl/dla-rodzica/nauka-przez-zabawe również o tym piszą. Dlatego my z córeczkami od najmłodszych lat tak naprawdę staramy się je tak edukować i widzimy, że dzięki temu naprawdę lepiej się uczą, więcej przyswajają.
Awatar użytkownika
devilslayer
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:45

Re: szkoła językowa

Post autor: devilslayer »

Podstawą w nauce języka jest regularne mówienie :) Czasami nawet skype wystarczy
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 396
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: szkoła językowa

Post autor: dankatargerjan »

Rozwój dziecka dla każdej matki powinien być czymś priorytetowym. Uważam też, że nie powinno się ograniczać dziecko w przedmioty edukacyjne, takie jak podręczniki i przybory szkolne. Tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html możecie zaopatrzyć swoje dzieci w książki potrzebne do nauki w szkole. Ceny książek są niższe niż przypuszczałam, dlatego postawnowiłam złożyć większe zamówienie niż początkowo zamierzałam. Nie spodziewałam się takiego dużego wyboru

kurtyna powietrzna z nagrzewnicą elektryczną
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: szkoła językowa

Post autor: Motorowa »

Jeśli ktoś z Was chciałby się zapisać na profesjonalny kurs z języka niemieckiego, to polecam zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki. Jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, mająca mnóstwo zadowolonych uczniów :)
ąert

Re: szkoła językowa

Post autor: ąert »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą szkołą językową. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam zapoznać się z ofertą http://szkolajezykowaczechowice.pl/ Sam byłem na ich kursie i mogę powiedzieć że znacznie podniosłem swój poziom językowy.
Miśka

Re: szkoła językowa

Post autor: Miśka »

Szczerze polecam https://angloville.pl/intensywny-kurs-angielskiego/ . Świetne podejście, każdy z uczestników otrzymuje tyle samo uwagi. Wiedzę czerpiesz od native speakerów, więc masz pewność, że uczysz się od najlepszych. Dla mnie nie ma lepszego kursu.

mieszkania na euro poznań
Awatar użytkownika
Zennbruks
Posty: 152
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: szkoła językowa

Post autor: Zennbruks »

Teraz to raczej stawia się na kursy online. Ja od jakiegoś czasu na taki uczęszczam i przyznaje, że jest to wygodne i to bardzo. Na stronie https://jntutorpro.pl znalazłam przeróżne kursy, nawet i kursy dla par. A że chcieliśmy razem nauczyć się niemieckiego to pewnie na taki kurs postawimy.
Jólia

Re: szkoła językowa

Post autor: Jólia »

Ze szkół językowych polecam szkołę Katierina w Wawie. chodzę na kurs języka niemieckiego od września. kurs jest prowadzony zdalnie na skypie.
Haliśśka

Re: szkoła językowa

Post autor: Haliśśka »

Cześć. Zamierzam się zapisać na kurs niemieckiego online w szkole Akcent Edu https://akcent-edu.pl/jezyk-niemiecki-k-46.html. Czy ktoś z was uczył się już w trybie zdalnym? Zastanawiam się czy to ma sens? Mam mało czasu, więc opcja bez konieczności dojazdów bardzo mi odpowiada.
Awatar użytkownika
Marwa
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: szkoła językowa

Post autor: Marwa »

Miejsca bardzo dobre do nauki, podszlifowania języka. Wiadmo, że najważniejszą rzeczą będzie mówienie, rozmowy w języku obcym, tak najłatwiej można się oswoić z językiem, a w szkołach na tym się skupiają. Ja tak nie wybrałam szkoły językowej dla dziecka, ale zdecydowałam się na Te Vizje, podstawówkę z ukierunkowaniem na angielski.
ruśka

Re: szkoła językowa

Post autor: ruśka »

Marwa pisze: ↑15 cze 2021, 21:50 Miejsca bardzo dobre do nauki, podszlifowania języka. Wiadmo, że najważniejszą rzeczą będzie mówienie, rozmowy w języku obcym, tak najłatwiej można się oswoić z językiem, a w szkołach na tym się skupiają. Ja tak nie wybrałam szkoły językowej dla dziecka, ale zdecydowałam się na Te Vizje, podstawówkę z ukierunkowaniem na angielski.
Masz racje, przez rozmawianie można się najwięcej nauczyć. U mnie właśnie dlatego tak dobrze sprawdza się kurs ze speakingo. Tutaj można poczytać na temat tego kursu i jak z niego korzystać - https://speakingo.com/jak-nauczyc-sie-m ... mu-w-domu/ :)
kaśka

Re: szkoła językowa

Post autor: kaśka »

Ta wcale nie musi być koniecznością:) Ja akurat interesuje się angielskim dla moich dzieci i wcale nie myślałam o szkole językowej, korepetycjach. Znajoma poleciła mi Te Vizje Wawer, podstawówkę gdzie angielskiego jest bardzo dużo i pracują tu dzieci z native speakerami. Efekty tego są widoczne :)
sokół

Re: szkoła językowa

Post autor: sokół »

Dzieci powinny w pierwszej kolejności poznawać słownictwo, do którego łatwo im się odnieść, związane z najbliższym otoczeniem, czyli z takich grup tematycznych jak dom, człowiek, rodzina, szkoła, podwórko, zwierzęta, rośliny. Poznaj skuteczne metody https://pulsbydgoszczy.pl/2021080542085 ... dla-dzieci. Jeśli Twoja pociecha aktualnie nie widzi świata poza postaciami z najnowszego hitu Disneya – wykorzystaj ich wizerunek na przykład do ćwiczenia przymiotników :)
Agnieszka93

Re: szkoła językowa

Post autor: Agnieszka93 »

Żeby nauczyć się języka niemieckiego robiłam wakacyjny kurs niemieckiego kraków Później uzupełniłam jeszcze wiedzę kilkoma lekcjami indywidualnymi i teraz mówię bardzo dobrze po niemiecku. Oczywiście kurs to nie wszystko trzeba mieć jeszcze trochę motywacji i samodyscypliny ;) Sprawdź jakie inne kursy do zaoferowania ma Instytut Austriacki Kraków?
żuśil1209

Re: szkoła językowa

Post autor: żuśil1209 »

Agnieszka93 pisze: ↑30 wrz 2021, 19:27 Żeby nauczyć się języka niemieckiego robiłam wakacyjny kurs niemieckiego kraków Później uzupełniłam jeszcze wiedzę kilkoma lekcjami indywidualnymi i teraz mówię bardzo dobrze po niemiecku. Oczywiście kurs to nie wszystko trzeba mieć jeszcze trochę motywacji i samodyscypliny ;) Sprawdź jakie inne kursy do zaoferowania ma Instytut Austriacki Kraków?
Możesz zdradzić więcej szczegółów?
[url=https://www.mifare.net/support/forum/us ... onava1071/[/url]
Bydło

Re: szkoła językowa

Post autor: Bydło »

Na ten moment mnie najbardziej interesuje jednak regularne korzystanie z tłumacza języka niemieckiego i chyba wiem gdzie go szukać. na stronie biura tłumaczeń https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczen ... niemiecki/ właśnie znalazłem ofertę tłumaczenia przysięgłego języka niemieckiego i myślę, że to z niej właśnie skorzystam.
Alicja2024

Re: szkoła językowa

Post autor: Alicja2024 »

Lekcje języka włoskiego z native speakerami! Zapisz się na kurs włoskiego w Belle Parole w małych grupach do 5-ciu osób i podnieś swoje kompetencje językowe już w 8 tygodni! Sprawdź na https://belleparole.com.pl/
ODPOWIEDZ