wolny czas

Co robisz w wolnym czasie? Podziel się swoim hobby.
Awatar użytkownika
tadeusz
Posty: 42
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:03

wolny czas

Post autor: tadeusz »

Jestem ciekawy co lubicie robić w wolnym czasie? Jak dla mnie najlepszą zabawą są gry i jak tylko mogę sobie pozwolić, to tak spędzam wieczory. Dzięki temu, że subskrypcja xbox game pass nie jest droga to mam dostęp do obszernej biblioteki gier, co mnie bardzo cieszy :D.
wieśka

Re: wolny czas

Post autor: wieśka »

W czasie wolnym lubię czytać książki i ogladać ciekawe filmy. Bardzo duży wybór filmów o różnej tematyce znalazłam tu https://pilot.wp.pl/ To bardzo ciekawa oferta telewizji internetowej, którą można odbierać na różnych urządzeniach. Warto skorzystać z możliwości przetestowania jej przez 7 dni za darmo. Sprawdźcie sami.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: wolny czas

Post autor: kapar13 »

Polub leniwe sobotnie wieczory w domu. Dzięki https://premium.ihuh.pl/pl/ jest to znacznie, znacznie łatwiejsze. Świetnym rozwiązaniem w tym wypadku będzie obejrzenie ulubionych filmów i seriali w najlepszej jakości jakiej tylko potrzebujesz. Dzięki temu odpoczniesz, zrelaksujesz się i po przeżywasz różnego rodzaju przygody wraz z bohaterami swoich ulubionych produkcji.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: wolny czas

Post autor: palczaki »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://zwyzkipodnosniki.pl/
moniuś

Re: wolny czas

Post autor: moniuś »

W wolnym czasie najbardziej lubię czytać książki . Teraz zamówiłam sobie następną powieść pt " Florystka. Hubert Meyer. Tom 3 " z tego sklepu internetowego tutaj https://www.taniaksiazka.pl/autor/katarzyna-bonda . Ta książka zdecydowanie trzyma w napięciu aż do ostatnich stron.
kinguś

Re: wolny czas

Post autor: kinguś »

Jak mam wolny czas po pracy to najchętniej spędzam go w swojej domowej siłowni. Najbardziej lubię korzystać z ławki do ćwiczeń SG-11 - SmartGym Fitness Accessories. Kupiłam ja przez internet tutaj https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... ories.html . W tym modelu mamy do dyspozycji trzy kąty regulacji siedziska i pięć kątów regulacji oparcia.
vinna

Re: wolny czas

Post autor: vinna »

Jak chodzi o mnie, to w wolnym czasie lubię trenować różne sporty. Teraz doszłam do wniosku, że zapiszę się na aerial joga do klubu Zdrofit. To ciekawe zajęcie sportowe - w którym można pracować nad sylwetką, ale też można oczyścić swoją głowę, poddać się odprężeniu próbując różne figury.
leni9222

Re: wolny czas

Post autor: leni9222 »

Jestem bardzo ciekawa, czy ktoś z Was traktuje grzyby jako hobby. Podobno można je obserwować, niektóre gatunki hodować, a część z nich badać we własnym zakresie. Interesujący wydaje się być gatunek golden teacher , więc koniecznie rozejrzyjcie się za jego ofertą.
ODPOWIEDZ