Basen na podwórku

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Każdy

Basen na podwórku

Post autor: Każdy »

Siema,

zastanawiam się nad poważniejszą inwestycją i zbieram informacje. Chciałem zapytać, czy ktoś z Was korzysta z basenu z przeciwprądem, coś jak tu: https://basenispa.pl/produkt/compact-sw ... -ogrodowy/. Podczas kwarantanny, kiedy wszystko jest zamknięte wpadłem na taki pomysł, ponieważ to całkiem nieźle przydałoby się mojemu ojcu, który wymaga rehabilitacji. Sprawa nie jest jakaś duża, ale może cos takiego by pomogło. Czy ktoś z was korzystał?
Awatar użytkownika
wladek
Posty: 94
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:30

Re: Basen na podwórku

Post autor: wladek »

Basen na podwórku to świetna sprawa o ile jest zabudowany i chroniony przed czynnikami zewnętrznymi. Myślę, że tutaj namiar na zadaszenia basenowe producent w szczególności was zainteresuje.
eryk1986

Re: Basen na podwórku

Post autor: eryk1986 »

Dokładnie tak:) Dlatego my będąc posiadaczami basenu typu ogrodowe jacuzzi dokupiliśmy do niego jeszcze takie zadaszenie: https://basenyogrodowe.pl/spajacuzzi/12 ... 84095.html .Jest uniwersalne, doskonale chroni przed opadami, słońcem i wiatrem, zapewnia też prywatność podczas korzystania z przydomowego "SPA".
dankaa

Re: Basen na podwórku

Post autor: dankaa »

Moim zdaniem, świetnym rozwiązaniem dla osób pragnących opanować sztukę pływania jest oferta jaką posiada szkoła pływania Warszawa, dostępna na stronie https://trimasters.pl/ To rewelacyjna opcja dla tych, którzy pragną szybko i efektywnie nauczyć się tej umiejętności. Personel jest niezwykle zaangażowany i troszczy się o każdego uczestnika, co sprawia, że doświadczenie z nauką pływania staje się wyjątkowe.
ODPOWIEDZ