Chiński masaż

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Pablo Ł

Chiński masaż

Post autor: Pablo Ł »

Warto się wybrać na chiński masaż stóp? Z artykułu o refleksoterapii https://casada.pl/refleksoterapia-czyli ... iej-stopy/ dowiedziałem się, że jest skuteczny. Na terapię mogą się wybrać również osoby zdrowe. Byliście kiedyś na akupresurze?
miśka

Re: Chiński masaż

Post autor: miśka »

Ojej jest tyle rodzajów masaży, że człowiek już nawet nie wie na co się zdecydować. W każdym razie ja też lubię chodzi na masaż. Po nich czuje się jak nowo narodzona, wszelkie bóle mijają, nawet głowy. Aktualnie planuje wybrać się do Be Active na masaż relaksacyjny kraków. Ostatnio jestem jakaś spięta i chciałabym się rozluźnić.
jeggi89ą

Re: Chiński masaż

Post autor: jeggi89ą »

Chiński masaż również pomaga, ale warto tez zainwestować w dobrą i solidną rehabilitację http://www.rehabilitacje.org/ mają dobre zabiegi i konkretne ceny tych zabiegów. No i szybko to idzie nie ma kolejek.
łągosna

Re: Chiński masaż

Post autor: łągosna »

Prawda jest taka, że ja nie próbowałam czegoś takiego, ale wiem, czym jest tantra i chcę się w tym kierunku bardziej rozwijać. Dowiedziałam się, że w Kalaluna Temple w Warszawie organizowane są [url-https://www.kalalunatemple.com.pl/swiet ... onalistow/]warsztaty tantryczne[/url] i myślę, że się na to zapiszę. Będzie to dla mnie nietypowa sprawa, a jeśli się uda i więcej się nauczę, otworzę własny salon.
użytkownik

Re: Chiński masaż

Post autor: użytkownik »

A próbowaliście masażu tantrycznego? To było niezapomniane przeżycie! Wykupiłem go w Desert Rose w Warszawie. Salon jest klimatyczny. Panuje w nim naprawdę przyjemna, intymna atmosfera. Masażystki są znakomite - dokładnie wiedzą, jakie oczekiwania ma klient. Polecam z całego serca!
busek

Re: Chiński masaż

Post autor: busek »

Jeśli chodzi o masaż, warto wziąć pod uwagę kobido wrocław. Ta japońska technika jest nie tylko odmładzająca, ale także poprawia owal twarzy bez skutków ubocznych. Jest to idealny sposób na relaks i poprawę wyglądu skóry. Sądzę, że każdy powinien rozważyć taki rodzaj masażu, ponieważ jest to nie tylko korzystne dla wyglądu, ale także dla zdrowia psychicznego.
maniekk

Re: Chiński masaż

Post autor: maniekk »

masaż klasyczny bydgoszcz to jedna z wielu form masażu, która jest znana i ceniona przez wiele osób. Mówiąc o tej tradycyjnej metodzie, warto zwrócić uwagę na jej holistyczne podejście do dobrego samopoczucia. Jest to idealna opcja dla osób szukających relaksu i łagodzenia napięcia mięśni w sposób naturalny. Co do tematu masażu, warto rozważyć właśnie tę formę, gdyż może przynieść wiele korzyści.
ODPOWIEDZ