Dom opieki

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Dom opieki

Post autor: KasiaP »

Co myslicie o domach seniora? Jakis czas temu moja mama uparła się, że nie chce być dla nikogo ciężarem i podjęła decyzję, że zamieszka w domu seniora https://podtopolami.eu/ w Piotrkowie Kujawskim . Jak mówiła tam będzie miała zapewnione godziwe warunki i medycynę. No i rzeczywiscie jak ja odwiedzam to widze ze maja tam dobrze wyposazone wnetrza, personel bardzo serdeczny i widac ze dbaja o swoich podopiecznych.
Awatar użytkownika
Morzejko
Posty: 43
Rejestracja: 02 wrz 2019, 18:04

Re: Dom opieki

Post autor: Morzejko »

dom opieki dla wielu seniorów to najlepsza opcja
Awatar użytkownika
krajewskiM
Posty: 11
Rejestracja: 24 sie 2019, 16:51

Re: Dom opieki

Post autor: krajewskiM »

Też uważam, że w wielu przypadkach dom opieki to najlepsze rozwiązanie bo seniorzy będą mieli tam zapewnioną stałą i dobrą opiekę. Ja mogę Wam polecić dom opieki w Nowym Dworze Mazowieckim. Nazywa się Dom Rodzinny. To placówka z dobrymi warunkami i wykwalifikowanym personelem. Dobrze zajmą się bliską Wam osobą.
Awatar użytkownika
kajka83
Posty: 65
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:56

Re: Dom opieki

Post autor: kajka83 »

Pod Warszawą jest ciekaw moim zdaniem placówka. Ładnie położona i gwarantująca opiekę lekarską i pielęgniarską. To Dom Seniora Anna. Tutaj http://domseniora24.pl/ ich stronka i więcej informacji. Seniorzy mają tam zapewnione wszystko co potrzebne. Na miejscu jest kuchnia, kaplica. Do tego organizowanych jest mnóstwo zajęć aktywizujących. Warto sprawdzić także ich ofertę.
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 41
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:04

Re: Dom opieki

Post autor: Arnie »

Super jest to, że w takich miejscach osoby starsze, schorowane mają pełną, nawet i całodobową opiekę. Wysyłając swoich rodziców, dziadków do domu opieki możecie spać spokojnie, a też w takich miejscach osoby starsze bardzo dobrze spędzają czas. Zobaczcie sobie tu może sklep internetowy https://esklep.brandvital.eu/ i ich urządzenia, akcesoria medyczne. Przy walce o powrót do zdrowia na pewno takie rzeczy się przydadzą, też przy skutecznej rehabilitacji.
Awatar użytkownika
bombeczka88
Posty: 105
Rejestracja: 13 paź 2019, 16:40

Re: Dom opieki

Post autor: bombeczka88 »

My ostatecznie wysłaliśmy własnie nasza mamę do domu opieki pod topolami. Jest tam całodobowa opieka, ale ludzi zaangażowanych i szanujących starszych, rehabilitacje bardzo nowoczesne, wysoki standard, a opieka najlepsza z możliwych.
Awatar użytkownika
tywin
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:48

Re: Dom opieki

Post autor: tywin »

Po topolami to faktycznie dobre miejsce dla starszych, przede wszystkim ciepło jst przyjęty tam senior i dodatkowo ma całodobowa opieke a to jest plus ogromny.

podręczniki nasza klasa 2
kąska

Re: Dom opieki

Post autor: kąska »

Fakt z tego co mi wiadomo to jeden z lepszych domów seniora. Doskonale wiem jak trudna moze byc opieka nad seniorem - moja ma juz zaawansowany stopien Alzheimera
Awatar użytkownika
juzyna
Posty: 173
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:35

Re: Dom opieki

Post autor: juzyna »

Córka sąsiadki musiała też znaleźć dom opieki dla swojej matki, która już długi czas zmagała się z chorobą Alzheimera, a nie miała czasu się nią zajmować. Po tygodniu szukania znalazła dom opieki https://www.magdalenka.org/alzheimer/, w którym przebywają tylko i wyłącznie osoby z Alzheimerem. Teraz jej matka jest pod dobrą opieką.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Dom opieki

Post autor: kapar13 »

Zdrowie to podstawa jeśli chodzi o seniorów. Aby wszystko w tym temacie było zadbane i dopięte na ostatni guzik należy podejść do tych kwestii z dużą uważnością i zaangażowaniem. Dlatego jeśli pojawiają się problemy takie jak ubytek słuchu czy problemy ze wzrokiem, dobrze jest skorzystać z profesjonalnej pomocy, aby móc mieć nieustannie rękę na pulsie.
smażka

Re: Dom opieki

Post autor: smażka »

Nie rozumiem dlaczego czasami domy seniora są nie polecane. Przecież to miejsce gdzie ta starsza osoba spokojnie sobie żyje, a jest jeszcze na dodatek świetnie zaopiekowana. Jeśli chcecie zapoznać się z ofertą dobrego ośrodka to myślę, że warto napisać do https://podtopolami.eu/ , o tym miejscu widziałam same pozytywne opinie.
żaneta6

Re: Dom opieki

Post autor: żaneta6 »

Często seniorzy mają różne problemy ze zdrowiem. Warto więc wiedzieć, że jeśli chodzi o zakup leków to doz ma teraz super promocję dla osób 60+. W godzinach 8-12 mogą oni kupić swoje leki 20% taniej. Moim zdaniem jest to bardzo duża oszczędność dla każdego seniora.
ODPOWIEDZ