FErie

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
Janina
Posty: 101
Rejestracja: 06 paź 2019, 15:44

FErie

Post autor: Janina »

Gdzie udajecie się z dzieciakami na ferie? Akurat nie mam pomysłu, a chcemy je raczej na kaszuby wziąć :)
Awatar użytkownika
tisaia
Posty: 16
Rejestracja: 07 lut 2020, 22:10

Re: FErie

Post autor: tisaia »

No powiem Ci jedno, jak bardzo Ci zależy an Kaszubach, to jak najbardziej mogę ci polecić domki http://choszczogrod.kaszuby.pl miejsce spokojne ciche, w środku wszystko ładnie urządzone, pokoje dziennie sprzątane, super personel. Niedaleko można się wybrać własnie do muzeum, no jak dla mnie idealna okolica na wyciszenie się
Awatar użytkownika
juzyna
Posty: 173
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:35

Re: FErie

Post autor: juzyna »

Moje dzieciaki ferie spędzając zazwyczaj na nartach. Dla nich to najlepsza forma spędzania wolnego czasu . Uwielbiają ten sport, co mnie bardzo cieszy bo będziemy mieć wspólną pasję. Jak wiadomo dzieciaki szybki wyrastają ze wszystkiego i co jakiś czas trzeba kupować większe rzeczy. Na stronie https://silesiasport.pl przed tegorocznym wyjazdem kupowałam im kilka rzeczy niezbędnych do jazdy na nartach.
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Re: FErie

Post autor: fiona »

Wprawdzie ferie już za nami, ale zawsze jest dobry moment, żeby zachęcić dzieci do treningów i ogólnie ruchu. Ja polecam zajęcia dla dzieci https://carlsongracie.pl/oferta/bjj-kids-grupa-i/. Moi synowie chętnie chodzą na treningi, bo jiu jitsu pomaga im rozładować negatywne emocje, a dodatkowo nabierają dyscypliny.
łuki

Re: FErie

Post autor: łuki »

Wiele ciekawych propozycji na ferie na pewno znajdziecie tutaj https://www.kompas.pl/zima . Nie da się ukryć, że rozwiązań tam jest wiele. Sporo zależy nie tylko od upodobań dzieci, ale również od naszego budżetu. Trzeba stawiać na sprawdzone rozwiązania i korzystać z usług biur, które od lat są na rynku i które przede wszystkim kompleksowo dbają o bezpieczeństwo, bo to jest niezwykle ważne.
norka

Re: FErie

Post autor: norka »

ferie zimowe 2024 to świetna okazja, aby zaplanować coś specjalnego dla swoich dzieci. Bez wątpienia istnieje wiele zajęć i atrakcji, które można sprawdzić, aby zapewnić dzieciom rozrywkę. Myślę, że warto rozważyć rodzinną wycieczkę do pobliskiego miasta lub miasteczka na ferie. Może to być świetny sposób na wspólne spędzenie czasu i stworzenie trwałych wspomnień.
Awatar użytkownika
drako9
Posty: 114
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:52

Re: FErie

Post autor: drako9 »

Wielu z nas zastanawia się gdzie pojechać na ferie zimowe. Nie jest to łatwa decyzja. Jest tyle pięknych miejsc, że ciężko się zdecydować gdzie się wybrać. Dlatego jeśli zastanawiasz się co robić w okresie ferii, dobrze jest zapoznać się z ofertami hoteli, których na rynku nie brak. Takie miejsca prześcigają się w coraz to ciekawszych ofertach, a jedną z nich znajdziesz tutaj https://blue-mountain-resort.pl/
ODPOWIEDZ