gdzie po ksiażki

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
mikuś

gdzie po ksiażki

Post autor: mikuś »

Gdzie kupujecie książki? Możecie podać dobre namiary na ksiązki w dobrych cenach. U nas jest jedna mała księgarnia, a ceny jak z kosmosu.
oleńka

Re: gdzie po ksiażki

Post autor: oleńka »

Ja mam swoją ulubioną księgarnię internetową. Właśnie znalazłam dla siebie taka ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/gdzie-jest- ... 35277.html Ale to książka dla kobiet, więc ciebie nie zainteresuje. Lecz ta księgarnia ma różne ciekawe oferty. A ceny są bardzo przyzwoite. Sprawdź sam.
luśka

Re: gdzie po ksiażki

Post autor: luśka »

mikuś pisze: ↑26 sty 2021, 19:07 Gdzie kupujecie książki? Możecie podać dobre namiary na ksiązki w dobrych cenach. U nas jest jedna mała księgarnia, a ceny jak z kosmosu.
Najlepiej poszukaj jakichś księgarni w internecie, bo te stacjonarne to rzeczywiście coraz wyższe ceny mają.. Ja zamawiam w https://capitalbook.com.pl/ dość sporo ciekawych tytułów.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: gdzie po ksiażki

Post autor: palczaki »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://randkujmy.de/
ODPOWIEDZ