Gdzie szukać miłości

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Gdzie szukać miłości

Post autor: fiona »

Hej. Pytanie jak w temacie - gdzie szukać miłości? Pytałam znajomych - oni podpowiedzi mi portal randkowy o ten https://randkuj.my/sympatia, bibliotekę i nadmorskie miejscowości typu Hel :D A Wy co do tego dodacie? Myślicie, że któryś z zaproponowanych przez znajomych sposobów będzie skuteczny?
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 398
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: Gdzie szukać miłości

Post autor: dankatargerjan »

Osobiście bardzo polecam wam stronkę: https://rankingportalirandkowych.pl/naj ... -randkowe/ na której dowiecie się co nie co na temat tego, jakie są najlepsze portale randkowe dostępne na naszym rynku. Rzecz jasna między innymi, bo jest tam sporo ciekawych wpisów w tej tematyce. Polecam wam sprawdzić :P
Awatar użytkownika
kadiff
Posty: 303
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Re: Gdzie szukać miłości

Post autor: kadiff »

Ja mam to szczęście, że miłości mi nie brakuje, bo mam jej aż nadto w domu! Kochająca rodzina to rzecz, której życzę każdemu. Uwielbiam np. święta bożego narodzenia (co prawda mamy choinkę sztuczną taką jak https://choinkowo.pl/kategoria/choinki- ... e-jak-zywe ale kto by tam patrzył :D) gdy wszyscy są przy jednym stole i obdarowują się prezentami. To najlepsze co mogę sobie wymarzyć!
Awatar użytkownika
Jablon
Posty: 16
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:30

Re: Gdzie szukać miłości

Post autor: Jablon »

Chciałam zapytać czy dużo z Was ma konto na portalach społecznościowych typu Twitter czy Facebook i czy Wasze dzieci też z tego korzystają? Bo przyznam szczerze, że ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na stronie https://wrealu24.pl/wplyw-socialmediow- ... zy-ludzmi/ także zobaczcie sobie i tak myślę, że to nie dobrze tak obnosić się ze wszystkim w sieci. A jak Wy myślicie?
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 73
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:08

Re: Gdzie szukać miłości

Post autor: pukla123 »

kadiff pisze: ↑20 sie 2019, 5:25 Ja mam to szczęście, że miłości mi nie brakuje, bo mam jej aż nadto w domu! Kochająca rodzina to rzecz, której życzę każdemu. Uwielbiam np. święta bożego narodzenia (co prawda mamy choinkę sztuczną taką jak https://choinkowo.pl/kategoria/choinki- ... e-jak-zywe ale kto by tam patrzył :D) gdy wszyscy są przy jednym stole i obdarowują się prezentami. To najlepsze co mogę sobie wymarzyć!
Jak juz o prezentach rozmwiamy to mogę Ci zdradzić pomysł na nietuzinkową niespodziankę - Wyjątkowy Prezent od mikołaja Jakim jest spersonalizowane wideo oraz list od mikołaja. Wystarczy wejść na stronę i podążać za instrukcją. Sam przygotujesz to co ma być w liście i na wideo i potem tradycyjną pocztą taki prezent zostanie dostarczony. Taki prezent kazdemu sprawi radosc
Awatar użytkownika
Budujew2018
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:01

Re: Gdzie szukać miłości

Post autor: Budujew2018 »

Nie ma co szukać na siłę. Jeśli do tej pory nie udało nam się znaleźć 2 połowy, to może dobrze będzie popracować nad sobą. Zmienić sposób postrzegania, zadbac o swój rozwój i co najwazniejsze, zdobyć pewność siebie. Pomocne moga być porady innych, ale tak naprawdę, wszystko zalezy od naszego toku myślenia. https://niegrzeczna.net/k/o/lesbijki/
MichalinaŚ

Re: Gdzie szukać miłości

Post autor: MichalinaŚ »

Jeżeli szukać miłości to tylko za pośrednictwem dobrego biura matrymonialnego. Ja tak znalazłam miłość swojego żucia i za chwile bierzemy ślub. Jeżeli ktoś z was jeszcze szuka miłości to polecam zapisać się z tym biurem matrymonialnym https://infinity-love.pl/.
ODPOWIEDZ