Jakie środki antykorozyjne do samochodu

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Wronek

Jakie środki antykorozyjne do samochodu

Post autor: Wronek »

Cześć, czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat tego jakich środków antykorozyjnych używacie do dbania o samochodów. Zarówno do prywatnego, jak i profesjonalnego użytku w swoim serwisie samochodowym. Pozdrawiam i oczywiście bardzo dziękuję za spostrzeżenia.
Forek44

Re: Jakie środki antykorozyjne do samochodu

Post autor: Forek44 »

W takim razie jeśli szukasz dobrej jakości w zakresie środków antykorozyjnych to możesz sprawdzić ofertę przygotowaną przez Dinitrol to producent u których będziecie mogli znaleźć różne rozwiązania w zależności od celu. Przykładem może być Dinitrol 3125 hs to uniwersalny środek na bazie wosku. Nie pęka i się nie łuszczy, jeśli chcesz mieć większy wybór to tutaj możesz zajrzeć https://dinitrol.pl/kategoria-produkty/ ... korozyjne/. Pozdrawiam i daj znać jakie kroki ostatecznie podjęliście.
Rubens33

Re: Jakie środki antykorozyjne do samochodu

Post autor: Rubens33 »

Tutaj jak najbardziej mogę sie zgodzić, że jeżeli przede wszystkim zależy Ci na wysokiej jakości i jednocześnie wydajności w zakresie wyboru odpowiednich środków antykorozyjnych to u producenta Dinitrol znajdziesz różne warianty w zależności do czego mają konkretnie służyć. Typu Dinitrol 3654-1 do uniwersalne rozwiązanie w dobrej cenie, pozdrawiam ;)
Wronek

Re: Jakie środki antykorozyjne do samochodu

Post autor: Wronek »

A to ciekawe, zobaczymy w takim razie co z tego wyjdzie i oczywiście mam nadzieje, że jeszcze trochę tych informacji będzie się jeszcze pojawiało. Mam nadzieję, ze to nie koniec tematu :D
pandek

Re: Jakie środki antykorozyjne do samochodu

Post autor: pandek »

Doczytaj sobie na https://www.moje-auto.pl/blog/porady/za ... e-podwozia w jaki sposob skutecznie zabezpieczyc podwozie i jakich srodkow warto uzyc. Mega dobrze wyjasniaja wszystko krok po kroku
ODPOWIEDZ