kanistry produkcja

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Olivieruś6389

kanistry produkcja

Post autor: Olivieruś6389 »

Hej, może ktoś z użytkowników tego forum miał okazje pracować na produkcji i zna się trochę na tych zagadnieniach? Wiecie skąd mogę pozyskać informacje na temat karnistrów produkcyjnych np. kanistry produkcja lub coś podobnego?
bólmir

Re: kanistry produkcja

Post autor: bólmir »

Jeżeli planujecie rozpocząć własną działalność produkcyjną to polecam wam zainwestować w drukarkę przemysłową. Taka drukarka będzie wykonywać nadruki informacyjne i kody kreskowe na wykonanych przez was produktach. Zajrzyjcie na stronę https://www.rea-jet.com/pl-pl/index.html Sam posiadam drukarkę przemysłową zakupiona od nich i mogę polecić ten sprzęt również wam.
Bartuś

Re: kanistry produkcja

Post autor: Bartuś »

W każdej firmie, a szczególnie produkcyjnej ważna jest dobra organizacja logistyki .Ja dużo wiem na ten temat, bo czytałam na https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... logistyki/ i każdemu radzę też się zapoznać, bo można dużo się dowiedzieć. Pozdrawiam!
onaś

Re: kanistry produkcja

Post autor: onaś »

bólmir pisze: ↑13 lis 2020, 13:22 Jeżeli planujecie rozpocząć własną działalność produkcyjną to polecam wam zainwestować w drukarkę przemysłową. Taka drukarka będzie wykonywać nadruki informacyjne i kody kreskowe na wykonanych przez was produktach. Zajrzyjcie na stronę Sam posiadam drukarkę przemysłową zakupiona od nich i mogę polecić ten sprzęt również wam.

Drukarka kodów kreskowych - podstawowy wymóg - dokładnie. My korzystamy z ZEBRA ZD421 T (coś jak tu: https://netselekt.pl/pl/c/ZD421T/9492) i ze swojej strony polecamy właśnie tą :)
Awatar użytkownika
drako9
Posty: 114
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:52

Re: kanistry produkcja

Post autor: drako9 »

Tutaj wejść powinny rozwiązania ekologiczne, które sprostają wszelkim wymaganiom . Warto zatem zadbać o ten aspekt i wybrać regranulat lldpe stretch . Polecam sprawdzić w tej kwestii ofertę https://contalen.eco/pl/oferta/ gdzie znajdziesz najlepsze rozwiązania w tej kwestii.
ODPOWIEDZ