Książki dziecięce

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
robinson
Posty: 38
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:57

Książki dziecięce

Post autor: robinson »

Od dłuższego czasu w przedszkolu jest taka tradycja, że na urodziny dziecko dostaje jakiś fajny prezent. Zwyczajowo są to książki dla dzieci, zamawiane przez kogoś z "trójki grupowej". Ostatnio padło na mnie i zamawiałem z https://livro.pl/ksiazki-dla-dzieci. Wiedziałem, że wybór będzie ogromny, jednakże nie spodziewałem, się, że jest tak wiele ciekawych książek dla dzieci w wieku przedszkolnym. A u Was też to tak wygląda?
Awatar użytkownika
serenka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2018, 10:17

Re: Książki dziecięce

Post autor: serenka »

Jeśli poszukujesz wartościowej książki dla dziecka to polecam tą pozycję https://www.taniaksiazka.pl/operacja-wr ... 84383.html Świetnie napisana i bardzo ciekawa historia która zainteresuje każde dziecko i wciągnie w opisany świat. Jeśli nie ta pozycja to sklep posiada rozbudowaną bazę więc na pewno coś znajdziesz.
Awatar użytkownika
igor
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:00

Re: Książki dziecięce

Post autor: igor »

Moim zdaniem, jeśli się dziecku czyta od najmłodszych lat, to ono wyrasta na bardzo dobrego człowieka. Można powiedzieć, że takie powieści https://www.ceneo.pl/Powiesci_i_opowiadania bardzo dobrze potrafią ukształtować charakter. Osobiście sama dużo czytam, kiedy tylko mam na to czas i po prostu dla mnie to naturalne, że nauczę tego dzieic.
Awatar użytkownika
robix
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: Książki dziecięce

Post autor: robix »

Tutaj https://rewolucja.co.uk/9788310129291/o ... robia-koty jest ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy mieszkają w UK . Można tam bowiem zakupić książki nie tylko dla dzieci. Dostawa przy zamówieniach za ponad 38 funtów jest darmowa. Warto czytać książki dzieciom, ale również ważne jest to, aby dzieci również czytały różne pozycje książkowe. W ten sposób pobudza się wyobraźnię.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Książki dziecięce

Post autor: Motorowa »

A skoro już o książkach dla dzieci mowa, to jakie są Waszym zdaniem najlepsze książki do nauki matematyki w szkole podstawowej? Ja bardzo wysoko oceniam podręczniki Nowej Ery, o których mowa na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... matematyka. Nauka z nich to moim zdaniem sama przyjemność ;)
Awatar użytkownika
gina
Posty: 86
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:52

Re: Książki dziecięce

Post autor: gina »

W księgarniach edukacyjnych można kupić najróżniejsze książki o dzieciach i dla dzieci. Mam na myśli na przykład różnego rodzaju ćwiczenia rozwojowe dla dzieci, jak chociażby te z zakresu komunikacji alternatywnej: https://www.eduksiegarnia.pl/komunikacja-alternatywna . Koniecznie zainteresujcie się tematem.

malowanie drzwi z płyty
Awatar użytkownika
Poletto
Posty: 75
Rejestracja: 29 gru 2019, 19:42

Re: Książki dziecięce

Post autor: Poletto »

Pooglądaj w sieci :) tam zawsze ogromny wybór. Ja teraz w okresie świątecznym na https://inverso.pl/dla-dzieci-4 dla dzieciaków zamawiałam. U nas wszyscy bardzo lubią czytać więc regularnie coś zamawiam to jestem na bieżąco w księgarniach online :P
ODPOWIEDZ