Księgowość w firmie

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
luka
Posty: 12
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:20

Księgowość w firmie

Post autor: luka »

Jaki program polecicie do obsługi niedużej firmy z naciskiem na kadry i płace bo to jest pięta achillesowa obecnego programu. Ważne aby program miał wsparcie techniczne i możliwość rozbudowy o kolejne moduły księgowe jeśli zajdzie konieczność. Czekam na propozycje w tym temacie.
Awatar użytkownika
serenka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2018, 10:17

Re: Księgowość w firmie

Post autor: serenka »

Proponuję zobacz sobie https://wfirma.pl/kadry-i-place bo ten program ma bardzo szeroką ofertę. System kadr i płac nie jest mu obcy. Wystawisz w nim wszystkie deklaracje, także dla zusu, poprowadzisz ewidencję pracowniczą i możesz sporządzić wszelkie umowy. Jest jasny i czytelny.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Motorowa »

A wiecie o tym, że koszty związane z prowadzeniem księgowości w firmie da się znacznie obniżyć? Można na przykład zdecydować się na elektroniczny obieg dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow. Dzięki temu koszty procesów księgowych mogą spaść nawet o 23% ;) A to już całkiem sporo ;)
Awatar użytkownika
Kazika
Posty: 122
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:37

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Kazika »

Chciałam się Was poradzić w kwestii prowadzenia firmy. Chodzi mi konkretnie o taką możliwość powierzenia jednemu zespołowi specjalistów Asysta HR https://asystahr.pl/ kontroli nad całością administracji. Słyszałam, że są wyjątkowo rzetelni i świetnie wspierają procesy zachodzące w firmie, jeśli chodzi o kadry i płace. Teraz to podobno bardzo popularne rozwiązanie wśród przedsiębiorców. Skorzystalibyście z takiej opcji?
Awatar użytkownika
helis020
Posty: 59
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:31

Re: Księgowość w firmie

Post autor: helis020 »

Jeśli potrzebujesz pomocy innych osób, którzy w odpowiedni sposób zajmą się Twoją księgowością, to akurat ja konkretnie polecam informacje tutaj https://finansowymistrz.pl/na-czym-pole ... biorstwie/ Wdrożenie odpowiednich działań we wszystkim Ci pomoże.
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 50
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:50

Re: Księgowość w firmie

Post autor: sansa »

Korzystał ktoś z programu księgowego enova365? Chciałabym zatrudnić firmę do przeszkolenia mojego zespołu z zakresu enova kadry i płace. Myślę o grupie Vattax, macie jakieś opinie o szkoleniu u nich https://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkol ... enova-365/?
Awatar użytkownika
kajka83
Posty: 65
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:56

Re: Księgowość w firmie

Post autor: kajka83 »

Zdecydowanie najlepszych rozwiązaniem jest outsourcing takich usług. Zwłaszcza jeśli chodzi o naliczanie płac. Tu https://kolniak24.eu/pl/639_materialy_p ... zania.html możecie poczytać o wadach i zaletach takiego rozwiązania. Moim zdaniem warto. Sama wszystkie rozliczenia zlecam firmie zewnętrznej i chwalę sobie takie rozwiązanie.

zakon trapistów
oliśka

Re: Księgowość w firmie

Post autor: oliśka »

Jeśli chcecie zagłębić się w sprawy księgowe, to na pewno w pierwszej kolejności warto sobie zerknąć tutaj https://portfelpolaka.pl/biala-lista-po ... rahentami/ . Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na temat białej listy podatników VAT. Nie da się ukryć, że stanowi ona dużą pomoc w bezpiecznym przeprowadzaniu transakcji z kontrahentami. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć.
Łucja

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Łucja »

To jest pewne, że gdy decydujemy się na prowadzenie firmy to również ważną sprawą jest księgowość oraz kadry i płace. Na pewno o zaletach Payroll świetnie napisano w http://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/dkz ... o-korzysci i ja jestem zdania, że warto jest co nieco na ten temat wiedzieć.
ODPOWIEDZ