łysienie

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Igoruś81

łysienie

Post autor: Igoruś81 »

Hej, mieliście wykonywane zabiegi na włosy? Zastanawiam się jakie są dostępne zabiegi na łysienie telogenowe. Moze ktoś z Was powie mi coś więcej na ten temat?
YŚka

Re: łysienie

Post autor: YŚka »

Moja ciocia miała od zawsze bardzo słabe włosy a w tym roku doszedł jej jeszcze problem z wypadaniem "łysieniem ". Jesteśmy ze sobą dość zżyte dlatego pomagałam jej w szukaniu dobrego "lekarstwa" ale nic nie działało albo działało na chwilę. Koleżanka z pracy poleciła mi klinikę Bieńkowscy Clinic, umówiłyśmy się na konsultację. Ciocia zdecydowała się na zabiegi https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/dr-cyj-hair-filler/ . Teraz jest bardzo zadowolona z rezultatu. Może udaj sie na konsultację tam ci konkretnie dopasują zabieg do twojego problemu
Graśka

Re: łysienie

Post autor: Graśka »

Mnie wypadały włosy garściami ale nie pomagał żaden specyfik , udałam sie na konsultacje za namową córek do kliniki Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/ i tam polecono mi bezbolesny zabieg smart graft . Zdecydowałam sie na niego i przyznam ze było warte teraz moje włosy są na właściwym miejscu a ja nie mam już kompleksów i czuję sie piękna
Ryśiu

Re: łysienie

Post autor: Ryśiu »

Z łysieniem nie mam większego problemu, jednak jeśli chodzi o siwienie, to problem jest dosyć duży. Mam dopiero 31 lat, a już większość moich włosów jest siwa. Dlatego zastanawiam się nad zakupem tego produktu https://gr-7.eu/. Znacie go? Podobno jest bardzo skuteczny.
Mania

Re: łysienie

Post autor: Mania »

Zmiana fryzury to jeden z najszybszych sposobów na odmianę swojego wyglądu. Dzięki https://perukisklep.pl możesz zrobić to w kilka chwil, wybierając perukę, która odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom.
ODPOWIEDZ