Marketing internetowy Legionowo

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Żarówa

Marketing internetowy Legionowo

Post autor: Żarówa »

Chcę rozpocząć współpracę z firmą od marketingu internetowego. Mam firmę w Legionowie i znalazłem to https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-legionowo/. Zachęcona chciałabym wprowadzić pozycjonowanie lokalne i właśnie przeprowadzić ten audyt https://wypozycjonowanie.pl/audyt-seo/, żeby wiedzieć, co trzeba poprawić na naszej stronie. Na co należy zwrócić uwagę dodatkowo, macie jakieś własne doświadczenia?
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Re: Marketing internetowy Legionowo

Post autor: fiona »

Jeśli znalazłaś odpowiednią firmę, która się na tym zna, to oni zajmą się i audytem, i pozycjonowaniem. Nie musisz się o nic martwić. Tyle tylko, że faktycznie lepiej nie zostawiać wszystkiego losowi. Takie działania warto kontrolować i sprawdzać czy przynoszą efekty. Spójrz sobie na ten poradnik https://highlab.pl/dzialania-seo-jak-mierzyc-efekty/ . Masz informacje o tym jak mierzyć efekty działań seo. Myślę, że Ci to pomoże.
Awatar użytkownika
Dariusz77
Posty: 102
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:43

Re: Marketing internetowy Legionowo

Post autor: Dariusz77 »

skontaktuj sie z porzadna agencje marketingowa - np http://nicecity.pl/ ktora pomoze ci z kompleksowymi dzialaniami marketingowymi ktore beda przede wszystkim dopasowane do potrzeb firmy :) dzieki temu efekty faktycznie beda widoczne :)
jacuś4

Re: Marketing internetowy Legionowo

Post autor: jacuś4 »

Pomyśl o pozycjonowaniu. Podstawa w naszych czasach. Ja korzystam z usług profesjonalnej firmy https://byfehu.art/ i jestem pod wrażeniem.
kadiiś

Re: Marketing internetowy Legionowo

Post autor: kadiiś »

A co powiecie o dressap i podobnych katlogach firmowych? Z tego co sie orientuje warto i sporo firm korzysta, ale jak to wyglada w praktyce?
Awatar użytkownika
krzech
Posty: 97
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:39

Re: Marketing internetowy Legionowo

Post autor: krzech »

Wyżej mowa była o audycie i wrócę do tego tematu, ponieważ czasami się traktuje go po macoszemu, a przecież to narzędzie jest niezwykle ważne. Właśnie dzięki niemu można dokonać analizy prowadzonych działań i uskutecznić je. Stąd http://ammf.pl/ dowiedziałam się o audycie marketingowym i spróbowałam. Szczerze polecam, bo od czasu modyfikacji wyniki sprzedażowe stale się polepszają
małgośka

Re: Marketing internetowy Legionowo

Post autor: małgośka »

jacuś4 pisze: ↑11 gru 2020, 2:15 Pomyśl o pozycjonowaniu. Podstawa w naszych czasach.
Nawet się kłócić nie będę bo to prawda. Ogólnie w kwestiach marketingu internetowego odsyłam do tej strony https://www.inclick.pl/jak-prowadzic-social-media/ , bo warto najpierw zapoznać się z niezbędnymi informacjami zanim wprowadzimy plan w życie
Awatar użytkownika
naleśnik
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:17

Re: Marketing internetowy Legionowo

Post autor: naleśnik »

Teraz marketing tak jest rozbudowany, że nie trzeba się ograniczać do konkretnego miasta, można bez problemu działać ogólnokrajowo. Ja sama mam taki prowadzony marketing i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie muszę narzekać na brak klientów czy brak zamówień, bo interes się non stop kręci. Agencja http://copywriting.katowice.pl/ już o wszystko dba jak należy.
ODPOWIEDZ