nauka języka

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Łukasz09

nauka języka

Post autor: Łukasz09 »

Witam, nie wiesz jak zabrać się za naukę języka obcego? Według mnie warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju szkoły językowe. Np. na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę językową, która uczy dzieci języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Mają spore doświadczenie, dlatego też według mnie warto zapoznać się z ich ofertą. Co Wy sądzicie na temat tego typu szkół?
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: nauka języka

Post autor: Motorowa »

O nauce języków mówi się ostatnio całkiem sporo. Trudno się dziwić - w końcu znajomość takich języków jak na przykład angielski to podstawa i może to na przykład zadecydować o znalezieniu pracy. Tak więc jeśli Wasze umiejętności językowe nie są jeszcze zbyt dobre, polecam zrobić sobie jakiś dobry kurs konwersacyjny angielski, dzięki któremu będziecie mogli takie umiejętności poprawić.
merr

Re: nauka języka

Post autor: merr »

Wiedzieliście, że jest coś takiego jak angielski dla młodych rodziców? Odkryłam to dzisiaj na https://www.modowostylowo.pl/life/angie ... alety.html i powiem szczerze, ze bardzo mnie ta opcja zainteresowała. Siedzę z dzieckiem w domu i z chęcią nauczę się języka.
Ceśka

Re: nauka języka

Post autor: Ceśka »

Nauka języka angielskiego może być przeróżna. Można chodzić do szkółki języcznej, na korepetycje albo można zapiać się na kury online np. https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ Kur polega na rozmowie po języku angielskim od samego początku. Tedy nauczyć się najważniejszej części każdym języku. Rozmowy.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: nauka języka

Post autor: palczaki »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://presscontent.pl
Jarosław

Re: nauka języka

Post autor: Jarosław »

Nauka języka obcego można się nauczyć na kilka sposobów. Ostatnio bardzo znanym sposobem jest nauka języka obcego online. Innym sposobem jest szkoła stacjonarna. Które rozwiązanie jest lepsze> Może ten artykuł ci pomoce wyborze https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/angie ... rozwiazan/
Kami63

Re: nauka języka

Post autor: Kami63 »

A jakie polecacie sposoby na naukę języka? Co się u Was sprawdza? Pytam bo też muszę się podszkolić z angielskiego, a nie mam do tego wystarczającej motywacji.
Poli21

Re: nauka języka

Post autor: Poli21 »

Jest wiele sposobów na efektywną nauką języka. Sama właśnie rozglądam się za kursem online z angielskiego. Pod adresem: https://www.facebook.com/SzybkaNaukaPro/?locale=pl_PL udało mi się znaleźć informacje o Szybka Nauka Pro, którzy taki kurs prowadzą. Słyszeliście kiedyś o nich?
Awatar użytkownika
drako9
Posty: 114
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:52

Re: nauka języka

Post autor: drako9 »

Chcesz porządnie przygotować się do rozwijania swoich umiejętności językowych? Przede wszystkim ważne jest zwrócenie uwagi na kwestie praktyki i dopasowania wszystkich elementów do siebie. Warto sprawdzić w tej kwestii bardzo ciekawą ofertę francuski przez skype https://akcent-edu.pl/jezyk-francuski-k-48.html
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 398
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: nauka języka

Post autor: dankatargerjan »

Zastanawiałem się w jaki sposób przyswoić wiedzę związaną z językiem angielskim. Na tej stronie https://youtu.be/4YGiMEDURew?si=tNmRykDxDRiQiNdZ udało mi się znaleźć wachlarz wielu interesujących filmów o języku angielskim. Muszę przyznać, że dzięki tym filmom udało mi się przypomnieć wiele ciekawych informacji związanych z tym językiem. Jestem dobrej myśli, że uda mi się przebrnąć przez ich wszystkie lekcje.
ODPOWIEDZ