Nieruchomości

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
Malina53
Posty: 22
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:38

Nieruchomości

Post autor: Malina53 »

Zarządzanie nieruchomościami Warszawa w Status? Co myślicie? Zastanawiam się, czy zatrudnić tę firmę. Dajcie znać co myślicie!

http://status.pl/
Awatar użytkownika
kamil
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:58

Re: Nieruchomości

Post autor: kamil »

Jeśli potrzebujesz kogoś takiego to ok ale ja kupiłem apartament inwestycyjny na osiedlu Modern Tower i tam mogę liczyć na pomoc w zarządzaniu najmem więc nie szukam dodatkowo jakiejś zewnętrznej firmy
Awatar użytkownika
reno
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2019, 12:28

Re: Nieruchomości

Post autor: reno »

Wybór nieruchomości na naszym rynku jest dzisiaj naprawdę duży. Niemniej jednak gdy zależy nam na szybkim sprzedaniu domu, mieszkania czy też innej nieruchomości np. komercyjnej, dobrym rozwiązaniem może okazać się oferta https://prywatnaoferta.pl/ . Dzięki niej nasze anonse trafią do najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych, a tym samym bez dużych kosztów dotrzemy do licznego grona potencjalnych klientów.
Awatar użytkownika
Paula30
Posty: 91
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:18

Re: Nieruchomości

Post autor: Paula30 »

Kupując nieruchomości trzeba mieć świadomość, że również jesteśmy zobowiązani do uregulowania podatków. O tym jakie podatki należy zapłacić można poczytać tutaj - https://pytanieomieszkanie.pl/kupujesz- ... -zaplacic/ Pomoże to Wam lepiej oszacować koszty, które poniesiecie na skutek kupna danego mieszkania, lokalu czy domu.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 67
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:30

Inwestowanie w nieruchomości czy fundusze.

Post autor: kasiunia »

Inwestowanie w nieruchomości wiąże się z koniecznością posiadania dość szerokiej wiedzy na ten temat i doświadczenia.Potrzebny zatem jest tutaj czas. Fundusze to dobry pomysł na pomnażanie swojego kapitału a najlepsze fundusze to takie, które przynoszą zakładany zysk przy akceptowanym poziomie ryzyka.
ODPOWIEDZ