Nietypowa zainteresowania

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Świat

Nietypowa zainteresowania

Post autor: Świat »

Jest tu ktoś, kto ma jakieś bardzo ciekawe i rzadko spotykane hobby? Ja od dziecka zbieram znaczki, ostatnio kupiłam parę ciekawych egzemplarzy na https://znaczkopol.pl/znaczki/ksiazki_dla_dzieci mają duży wybór i nawet spoko ceny.
Opiszcie swoje zainteresowania, może jest ktoś chętny na powymienianie się znaczkami?
Ewuśka

Re: Nietypowa zainteresowania

Post autor: Ewuśka »

Ja mam dość normalne zainteresowania natomiast moja córcia chodząca do 5 klasy bardzo interesuje się oprogramowaniami. Dlatego zapisałam ją na internetowy kurs programowania dla dzieci https://instakolko.pl/ . Fajna sprawa. Córa wiele tam się uczy, będzie miała lepiej w sprawie nauki w swojej szkole i to też jest wielki plus.
Mońka91

Re: Nietypowa zainteresowania

Post autor: Mońka91 »

Powiem szczerze ,że nie jestem pewna czy to czym się z mężem w wolnych chwilach zajmujemy to nietypowe zainteresowania. Pewne jest to ,że niewiele ludzi zajmuje się takimi rzeczami. Otóż od kilku lat przywracamy daną świetność różnym meblom - po prostu dokonujemy ich renowacji - na przykład starodawne komody .Wcale nie jest łatwo je kupić, później proces czyszczenia i renowacji to już sama przyjemność.
Ćma228

Re: Nietypowa zainteresowania

Post autor: Ćma228 »

Prawdziwe emocje wzbudziło we mnie zbieranie nasion marihuany. Odmian nasion tej rośliny jest naprawdę wiele i wszystkie różnią się między sobą, co na mnie robi ogromne wrażenie. Dużą różnorodność nasion znajdziesz na stronie: https://panpestka.pl/ . Warto korzystać z tej oferty.
ODPOWIEDZ