nowe mieszkanie

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
tadeusz
Posty: 42
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:03

nowe mieszkanie

Post autor: tadeusz »

Przyznam, że długo się zastanawiałem i kalkulowałem zanim zdecydowałem się na kontenery mieszkalne . Dla mnie to było całkowicie nowe rozwiązanie i początkowo nie byłem pewien funkcjonalności, ale po dłuższym czasie mieszkania w takim kontenerze mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to najlepsze na co moglem trafić. Polecam każdemu takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
riderka
Posty: 71
Rejestracja: 11 paź 2019, 10:50

Re: nowe mieszkanie

Post autor: riderka »

Dla mnie idealnym deweloperem od którego nie boję się kupować mieszkania jest Atal bo to duża stabilna firma, notowana na giełdzie, ma ogromne doświadczenie w budowaniu atrakcyjnych osiedli i została już wiele razy nagrodzona a więc naprawdę budują wzorowo
Awatar użytkownika
ukaja
Posty: 153
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:06

Re: nowe mieszkanie

Post autor: ukaja »

Sam wybór dewelopera jest oczywiście bardzo istotny. Ważne żeby był pewny, terminowy i solidny. A jak już się mieszka to dużo też zależy od tego kto i jak zarządza danym osiedlem czy wspólnotą. Na przykład u mnie od początku działa warszawska firma per modum. Działają w stolicy już długi czas, znają się i mają doświadczenie.
łuka

Re: nowe mieszkanie

Post autor: łuka »

Zdecydowanie polecam sztukaterię. Ona jest rewelacyjna, łatwo się ja czyści i robi ona niesamowity i imponujący efekt. Można zawsze poczytać o takich dekoracjach https://levitraos.com/ , albo poszukać czegoś co nas akurat interesuje, bo może bardziej interesujecie się industrialem, gdzie takich sztukaterii się nie dodaje.
bąbka

Re: nowe mieszkanie

Post autor: bąbka »

Jeśli chcecie zakryć w swoim mieszkaniu rury gazowe to jak najbardziej warto postawić na maskownice do rur gazowych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w rewelacyjnym blogu jakim jest https://www.awconstruction.pl/blog/pora ... ie-rur-c-o , wszystko jest tutaj dokładnie opisane.
Władek

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Władek »

Jak najbardziej ja również jestem zdania, że nowe mieszkanie jest bardzo fajnym wyborem i jeśli chodzi o mnie to także postawiłem na dobrego dewelopera. Bardzo pomogło mi zajrzenie na stronę https://wybierzdewelopera.pl/ gdzie bez najmniejszego problemu znalazłem właśnie dewelopera w moim mieście.
małek

Re: nowe mieszkanie

Post autor: małek »

Kupując mieszkania i negocjując ceny najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Na pewno znajdziesz dobrą ofertę w tym biurze nieruchomości: https://www.cn-kaczmarek.pl/. Moim zdaniem znajdziesz tam odpowiednią nieruchomość w bardzo korzystnej cenie.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Motorowa »

A czy ktoś z Was planuje może kupić mieszkanie o powierzchni około 60 metrów kwadratowych? Jeśli tak, to sądzę, że może Was zainteresować oferta na stronie internetowej https://moovininteriors.pl/aranzacja-mieszkania-60m2/. Jak widać pracownia architektury wnętrz MOOVIN INTERIORS zajmuje się aranżacją takich właśnie mieszkań - tak, by były nie tylko piękne, ale i wygodne.
bośnia

Re: nowe mieszkanie

Post autor: bośnia »

Tak, ja planuję i jest to takie trudne jeśli kupujesz bezpośrednio od dewelopera i to znanego i z dobrymi opiniami. Teraz buduje się bardzo fajne osiedle Poematu w bardzo dobrej lokalizacji, okolica jest bardzo cicha i spokojna a jednocześnie to nieduża odległość od skm i obwodnicy sprawia że łatwo dojechać do centrum miasta
Ziółkowski

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Ziółkowski »

Również planuję kupić nowe mieszkanie, zawsze byłem tego zdania, że dobrze jest mieć zysk pasywny. Generalnie to rozwiązanie jest na tyle dobre, że nawet biorąc mieszkanie na kredyt, ktoś kto wynajmuje od nas po prostu je spłaca. Warszawa biuro nieruchomości pomogło mi w podjęciu decyzji i wybraniu odpowiedniego mieszkania, które spełniało moje wszystkie wymagania.
ODPOWIEDZ