Nowy biznes

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Ziółkowski

Nowy biznes

Post autor: Ziółkowski »

Decydując się na biznes w pierwszej kolejności trzeba wziąć pod uwagę obsługę informatyczną https://ngsolutions.pl/uslugi/obsluga-informatyczna-it-warszawa/. Jest to absolutnie podstawa infrastruktury każdej firmy, zwłaszcza w obecnych czasach. Zdecydowana większość naszych potencjalnych klientów w pierwszej kolejności będzie szukać informacji na dany temat w internecie. Podstawą jest zatem zaistnieć w sieci i budować swój brand. Też macie takie zdanie?
maniuk

Re: Nowy biznes

Post autor: maniuk »

Jakie są waszym zdaniem najskuteczniejsze sposoby na promowanie firmy w internecie? Ostatnio natknęłam się na artykuł, w którym wspomniano o tym zagadnieniu https://www.kociewiak.pl/artykul/16314, ... nternetowy . Chciałabym natomiast wiedzieć, jakie jest wasze zdanie.
polirego

Re: Nowy biznes

Post autor: polirego »

Jeśli Wam powiem, że psycholog w biznesie to dobra opcja, to co mi powiecie? Na pewno będę dobierać kogoś odpowiedniego, ale wiele zależy od Was. Dlatego czekam na informację. Może kiedyś jednak dowiemy się więcej? Jak wy na to patrzycie?
Geologg

Re: Nowy biznes

Post autor: Geologg »

Warto korzystać z pomocy specjalistów w firmie - https://www.kociewiak.pl/artykul/16807, ... a-klientow . Pierwszym krokiem jest określenie, jakiej wiedzy i umiejętności potrzebujecie. Czy to ma być ekspert od e-commerce, SEO, czy może marketingu społecznościowego? Następnie rozpocznij poszukiwania, zbierając rekomendacje od innych przedsiębiorców, przeglądając portfolio potencjalnych doradców, i przeprowadzając rozmowy. Kluczem jest wybór specjalistów, którzy pasują do Waszego biznesu i jego potrzeb.
Wolkan

Re: Nowy biznes

Post autor: Wolkan »

Nowy biznes warto skonsultować z odpowiednią firmą doradczą - sprawdź koniecznie mistrzów analizowania procesów Adaptiv Sag
https://adapttivsag.com/transformation- ... anagement/
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 67
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:30

Re: Nowy biznes

Post autor: kasiunia »

Prowadzenie biznes na własny rachunek, to marzenie wielu osób które znam. Wiele z nich podążyło tą drogą z dobrym skutkiem. W zasadzie wszyscy zaś korzystają zaś z dobrodziejstw jakie niesie szeroko pojęta informatyka. .Poznajcie nowości ze świata komputerów - to świetny poradnik, portal gdzie znajdziecie bieżące informacje, które mogą pomóc i wesprzeć was w prowadzeniu własnego biznesu.
Aldonka872

Re: Nowy biznes

Post autor: Aldonka872 »

Reklama na Facebooku może być potężnym narzędziem w promowaniu swojego biznesu. Dzięki precyzyjnemu docelowi i różnorodnym formatom reklamowym możesz dotrzeć do właściwych osób i zwiększyć swoją widoczność. Warto też postawić na relacje na facebooku - https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... aza-wiedzy . To dobra forma promocji firmy.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 55
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:48

Re: Nowy biznes

Post autor: foxi »

Nowy biznes wymaga odpowiednich zabiegów aby się dobrze rozwinął. Zajrzyjcie tutaj - gadżety Zielona Góra .Tam znajdziecie coś dla początkujących, tj, ulotki oraz wizytówki reklamowe oraz dla firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Firmy te najczęściej zamawiają regularnie spersonalizowane kalendarze ale także długopisy czy chusteczki higieniczne.
BLEISINA

Re: Nowy biznes

Post autor: BLEISINA »

Jestem osobą, która nie boi się aż tak zmian, ale na pewno decyzyjności. Stąd sprawdzam, czy platformy transformacji można po prostu jakoś u mnie wprowadzić z pomocną. Stąd po prostu zerkam sobie na to, jakie mam opcje. Może akurat uda mi się rozwinąć w tym względzie,
miga1

Re: Nowy biznes

Post autor: miga1 »

Rozpoczęcie działalności gospodarczej może być przytłaczające. Jest wiele rzeczy, o które trzeba zadbać, od rekrutacji odpowiednich ludzi po znalezienie odpowiedniego lokalu. Ważna jest też płynność finansowa i przedsiębiorcy mogą skorzystać z usług faktoringowych firmy faktoringowej AFORTI Factor, aby pomóc sobie w tej kwestii
olisa

Re: Nowy biznes

Post autor: olisa »

aby pozostać konkurencyjnym na dzisiejszym rynku, firmy muszą nadążać za najnowszymi trendami. Dobry system komunikacji od https://ascs.pl/ może pomóc w zarządzaniu złożonymi zadaniami i zapewnić płynność operacji. Inwestycja w odpowiedni system może przynieść ogromne zyski.
entel

Re: Nowy biznes

Post autor: entel »

Jeśli potrzebujesz niezawodnych i wysokiej jakości opakowań dla swojej firmy, myślę, że warto wziąć pod uwagę to, co ma do zaoferowania https://yanko.com.pl/. Z tego co wiem, ich produkty są doskonałej jakości, a ceny konkurencyjne. Bez wątpienia warto wziąć ich pod uwagę.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 67
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:30

Re: Nowy biznes

Post autor: kasiunia »

Jeśli wasz biznes wymaga do jego realizacji wielu pracowników, to trzeba się mocno postarać aby pracownicy chcieli w waszej firmie pracować a jeśli już tam pracują aby zechcieli zostać w firmie. W czasach, kiedy lata stają się coraz cieplejsze warto zainwestować w zapewnieni komfortowych warunków pracy w firmie. Mam tutaj na myśli dedykowane urządzenia klimatyzacyjne , które z powodzeniem schłodzą pomieszczenia do zadanych temperatur. Jeśli będziecie mieć potrzebę ogrzać te pomieszczenia, też dacie radę, bo to urządzenia uniwersalne, też grzeją.
dzastaa988

Re: Nowy biznes

Post autor: dzastaa988 »

Chcę zabezpieczyć dodatkowo firmową pocztę elektroniczną, ale i dodatkowo moją aplikację, którą polecam moim pracownikom. A skoro tak, to może i wy mi wskażecie, cz warto sprawdzić coś takiego jak firewall barracuda ? W sumie słyszałam tylko co nieco, że to może być w porządku narzędziem, ale pewności nie mam. Czekam na wskazówki.
alaa

Re: Nowy biznes

Post autor: alaa »

Akurat ja myślę o tym by postawić na bmw leasing kalkulator . Podobno jeśli chodzi o leasingu to tutaj faktycznie usługi są świadczone na wysokim poziomie, więc może to będzie korzystne rozwiązanie
antośkaa

Re: Nowy biznes

Post autor: antośkaa »

Myślę, że może wam się spodobać oferta, którą posiada https://labecotech.pl/ . Firma ta znana jest z solidnie wykonanych urządzeń, dostępnych w konkurencyjnych cenach. Co więcej, oferta jest tutaj niezwykle obszerna, obejmując różnorodne produkty dopasowane do różnych potrzeb i wymagań.
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 398
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: Nowy biznes

Post autor: dankatargerjan »

Jeżeli interesują się tematy związane z IT, to widziałam, że na stronie tego bloga https://specjalypodlasia.pl/jak-buforow ... wydajnosc/ można znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat. Mnie osobiście zaciekawił tam wpis dotyczący dysku SSD, jeżeli również chcielibyście się dowiedzieć czegoś nowego na ten temat, to koniecznie sobie tam zerknijcie
alexaa

Re: Nowy biznes

Post autor: alexaa »

No to ja teraz odkryłam ciekawą firmę, bo https://inter-technik.pl/pl/c/Podnoszenie/26 . No i można tam znaleźć różnorodne wyposażenie do magazynu, warsztatu, biura. Od mebli, po różne maszyny. Myślę, że może się przydać ten namiar.
pannadivanna

Re: Nowy biznes

Post autor: pannadivanna »

Szukam opcji na to, by budować niecodzienne opcje w swoim biznesie i jak na razie, dla mnie fajnie będzie wiedzieć, że kolejnym krokiem będą własne etykiety. I w tym względzie drukarki etykiet Brother https://netselekt.pl/drukarki-etykiet-brother są idealne. Moim zdaniem sprawdzą się nawet przy trudniejszych projektach, ot co.
monka22

Re: Nowy biznes

Post autor: monka22 »

Jedno jest pewne, że trzeba iść też zgodnie z technologiami. Dlatego ja przykładowo teraz zwróciłam uwagę na kasy samoobsługowe i systemy komunikacyjne, które oferuje firma m4b.com. Bardzo mi się podobają, ponieważ to spore ułatwienie i dla mnie, i dla klientów.
Dragon

Re: Nowy biznes

Post autor: Dragon »

Warto sprawdzić na stronie https://izipak24.pl/produkty/napinacze,2,6843 gdzie mają przeróżne maszyny. Są tam napinacze ręczne i wiele więcej, więc na pewno możesz trafić tam na najlepsze i najnowocześniejsze rzeczy związane z przemysłem. Dobrze jest zatem postawić na wygodą i komfortową kwestię w ich wyborze, a także korzystną cenę.
Rycerz

Re: Nowy biznes

Post autor: Rycerz »

Ważnym aspektem szacowania kosztów w działalności nierejestrowanej jest również uwzględnienie kosztów marketingowych i promocji. Nawet proste formy reklamy, takie jak media społecznościowe czy strony internetowe, generują pewne koszty. Artykuł zawierający przydatne wskazówki na ten temat dostępny jest tutaj https://tubachorzowa.pl/aktualnosci/czy ... e-szacowac i efektywny marketing jest niezbędny dla osiągnięcia sukcesu, ale musi być uwzględniony w ogólnych kosztach działalności.
joaśkaa

Re: Nowy biznes

Post autor: joaśkaa »

Całkiem dobrą opcją jest Coworking Wrocław https://stcoffice.pl/wynajem-biur/strefa-coworkingowa/ Biura oferowane do wynajęcia są nie tylko dobrze utrzymane, ale także zapewniają wysoki komfort, co sprawia, że może to być doskonały wybór dla Ciebie.
Awatar użytkownika
magical
Posty: 323
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:12

Re: Nowy biznes

Post autor: magical »

Jeżeli marzycie o czymś takim jak interaktywny kiosk dla waszej restauracji, ale nie wiecie, gdzie szukać, to słyszałam, że firma m4b.com ma w tej dziedzinie spore doświadczenie. Polecam osobiście skontaktować się z nimi, a na pewno zaproponują wam rozwiązania idealnie dopasowane do waszych wymagań.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 55
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:48

Re: Nowy biznes

Post autor: foxi »

Co powiecie na szkolenie komunikacja interpersonalna ? Myślę ,że właśnie takie szkolenia są bardzo przydatne dla osób prowadzących biznes. Komunikacja z klientami pracownikami firmy t o bardzo ważny element prowadzonej działalności gopsodarczej.
mojalaskarooomdaa

Re: Nowy biznes

Post autor: mojalaskarooomdaa »

Chciałabym znać się bardziej na rozwoju pod kątem opanowania siebie i swojego działania. Dlatego może warto powiedzieć, że zarządzanie emocjami szkolenie to ważna kwestia. Dajcie znać, co sądzicie, jakie są w tym obszarze zależności. Dajcie znać, może akurat się na tym poznam.
janinaa

Re: Nowy biznes

Post autor: janinaa »

W ostatnim czasie zaczęłam rozważać możliwość uczestnictwa w ofercie jak kosztorysant szkolenie Usłyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tych szkoleń i zastanawiam się, czy to nie byłoby dla mnie wartościowe doświadczenie. Wydaje mi się, że mogłoby to być interesujące dla waszej uwagi, biorąc pod uwagę ich dobrą renomę.
Sandreson

Re: Nowy biznes

Post autor: Sandreson »

Dla sprzedawców poszukujących skutecznych metod zamykania sprzedaży, https://www.projektgamma.pl/szkolenia-o ... rzedazowe/ oferuje szkolenia, które skupiają się na technikach i taktykach zamykania, pomagając maksymalizować wyniki.
syśkaa

Re: Nowy biznes

Post autor: syśkaa »

Rozważam możliwość skorzystania z platformy https://cashdirector.com/ Uważam, że jest to sensowna opcja, ponieważ narzędzie to umożliwia łatwe zarządzanie finansami, a jednocześnie cechuje się prostotą obsługi.
zuzkaaa

Re: Nowy biznes

Post autor: zuzkaaa »

Myślę, że warto rozważyć traktor Solis S90, który jest dostępny na stronie https://solistraktor.pl/product/s90-shuttle-xl/ . Te traktory są znane z solidnej konstrukcji i są dostępne w atrakcyjnych cenach, co może być kluczowe dla wielu osób.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 55
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:48

Re: Nowy biznes

Post autor: foxi »

Każdy nowy biznes wymaga wsparcia. Na szczęście rynek doskonale o tym wie i wspomaga firmy, także te, które dopiero powstają. Na przykład biura rachunkowe, firmy konsultingowe czy kancelarie prawne - wszystkie te firmy pomagają biznesowi. Jeśli chodzi o pomoc w sprzedaży można też znaleźć ciekawe rozwiązania - to specjalny skaner samoobsługowy zamontowany w nowoczesnych kasach samoobsługowych. Urządzenia te potrafią zidentyfikować i wycenić zakupy i pobrać za nie opłatę.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 92
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:39

Re: Nowy biznes

Post autor: paniola »

Uważam ,że każdy biznes, szczególnie w początkowej fazie rozwoju potrzebuje wsparcia. Jedne rodzaje pomocy są szczególnie ważne i pożądane w początkowym okresie rozwoju każdej firmy. Bez wątpienia tym wsparciem są szkolenia jakie organizowane są przez profesjonalne firmy szkoleniowe. Myślę ,że psychologia biznesu w firmie nie powinna być nikomu obca, bo to niezwykle ważny temat w kontekście prowadzenia biznesu.
Gawron

Re: Nowy biznes

Post autor: Gawron »

Regularne badania satysfakcji klientów pozwalają na zrozumienie ich oczekiwań i potrzeb. Ankiety, wywiady czy grupy fokusowe to narzędzia, które pomagają w zbieraniu cennych informacji zwrotnych. Jak skutecznie przeprowadzać badania satysfakcji, można dowiedzieć się, odwiedzając https://wirtualnygarwolin.pl/rozmaitosc ... c-klientow i dzięki tym informacjom możliwe jest ciągłe ulepszanie oferty i obsługi.
Kondor

Re: Nowy biznes

Post autor: Kondor »

Monitoring i egzekwowanie postanowień umownych to kolejne wyzwanie, z którym mierzą się przedsiębiorcy. Skuteczny nadzór nad realizacją umów i szybka reakcja na ewentualne naruszenia są kluczowe dla utrzymania zaufania i stabilności relacji biznesowych. W artykule https://noweinfo.pl/kontrakty-i-umowy-w ... interesow/ zwrócono uwagę na znaczenie mechanizmów kontroli i procedur egzekwowania umów, co pomaga zapobiegać stratom i zabezpiecza interesy firm.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 67
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:30

Re: Nowy biznes

Post autor: kasiunia »

Jak to się często mówi sprzedaż rządzi światem. Dużo w tym prawdy, bo każda firma coś sprzedaje.Moga to być sprzedawane towary albo usługi, ale zawsze jest to jakaś sprzedaż. Myślę ,że w takim świecie, gdzie sprzedaż odgrywa tak ważną rolę doradztwo sprzedażowe powinno być postawione na bardzo wysokim miejscu w kwestii poznawania nowych sposobów sprzedaży. Wiele w tym temacie możemy dowiedzieć się uczestnicząc w szkoleniach na tematy sprzedażowe.
syśkaa

Re: Nowy biznes

Post autor: syśkaa »

Całkiem dobrą ofertę posiada mentor Słyszałam, że taka forma wsparcia może przynieść wiele wartościowych wskazówek i pomóc w rozwoju umiejętności. Inwestycja w takie sesje wydaje się opłacalna, ponieważ prowadzący znani są z profesjonalnego podejścia i skutecznej pracy z uczestnikami.
Gość

Re: Nowy biznes

Post autor: Gość »

Szukasz szkoleń, które pomogą Ci lepiej zarządzać ludźmi i projektami? Projekt Gamma ma w ofercie kursy menedżerskie. Wejdź i sprawdź https://www.projektgamma.pl/szkolenia-o ... edzerskie/
Scena

Re: Nowy biznes

Post autor: Scena »

Usługi chmurowe pozwalają firmom uniknąć problemów związanych z utrzymaniem i aktualizacją własnej infrastruktury IT - https://thelondonmedia.co.uk/cloud-serv ... mentation/ . Dostawcy chmurowi są odpowiedzialni za zapewnienie niezawodności i wydajności swoich usług, a także regularne aktualizacje i ulepszenia. Dla firm oznacza to mniejsze obciążenie związane z administracją IT oraz większą pewność, że są zawsze zgodne z najnowszymi standardami i technologiami.
Automattyk

Re: Nowy biznes

Post autor: Automattyk »

Efektywność jest kluczowa dla sukcesu każdej firmy. Dlatego warto rozważyć outsourcing kadr i płac, aby zoptymalizować swoje procesy biznesowe - https://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadom ... -korzystac . Zewnętrzni specjaliści zajmujący się personelem i rozliczeniami mogą skutecznie zarządzać wszystkimi zadaniami związanymi z pracownikami, pozwalając Ci skupić się na rozwoju i strategii firmy. Dzięki temu zyskasz przewagę konkurencyjną na rynku.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 55
Rejestracja: 02 gru 2019, 7:57

Re: Nowy biznes

Post autor: mamapiotra »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje. Dobrze wiem ,że wszystko w zasadzie kręci się wokół internetu i technologii związanych z informatyką. Właśnie backup dla firm to podstawa bezpieczeństwa wielu firm, w tym także może się okazać ,że także Twojej. INEA Backup to skuteczna metoda ochrony danych przed zniszczeniem lub utratą. Pełne bezpieczeństwo gwarantują tylko kopie zapasowe danych realizowane zgodnie ze złotą zasadą backupu 3-2-1, która zakłada tworzenie trzech kopii zapasowych, na dwóch różnych nośnikach, a jeden z nich powinien znajdować się poza siedzibą firmy.
zośkaa

Re: Nowy biznes

Post autor: zośkaa »

Według mnie całkiem dobrą opcją jest Solis s75 https://solistraktor.pl/product/s75-shuttle-xl/ . Jeśli chodzi o traktory to jak dla mnie oferta jest tutaj bardzo dobra, dodatkowo też sprzęt wyróżnia się wysoką jakością
antośkaaa

Re: Nowy biznes

Post autor: antośkaaa »

Ostatnio właśnie znalazłam design thinking polska i powiem wam, że sama mam w planach postawić na takie rozwiązanie, tym bardziej, że wiele osób zachwalało sobie tą ofertę. Dodatkowo obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do klientów
Awatar użytkownika
wladek
Posty: 119
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:30

Re: Nowy biznes

Post autor: wladek »

Enicom dba o bezpieczeństwo danych swoich klientów, stosując najnowsze standardy ochrony informacji. Współpraca z nimi to gwarancja poufności i bezpieczeństwa dla Twojej firmy oraz Twoich klientów.
bezimienna

Re: Nowy biznes

Post autor: bezimienna »

W moim przekonaniu biznes, który się nie rozwija, wiele traci. Mam na przykład pracowników terenowych, którzy pracują na komputerach o podwyższonym standardzie i wzmacnianych, by żaden upadek nie był im straszny. Niedawno podszedł do mnie przedstawiciel handlowy i wskazał, że tablet przemysłowy może być lepszym rozwiązaniem. Nawet podoba mi się ten pomysł. A jak Wam Wasze doświadczenia?
równaa

Re: Nowy biznes

Post autor: równaa »

W skali miesiąca zainwestowałam całkiem nieźle w mój biznes i jestem z tego dumna. Co mam na myśli? A no na przykład to, że serwer storage zaplanowałam i kupiłam. Dzięki niemu mogę przechowywać dane i w szybki sposób przenieść je z punktu A do punktu B, co bez tego narzędzia zajmowało bardzo dużo czasu. Sądzę, że powinniście się z tym zapoznać, może jednak będzie to dobre i dla was.
mariiika

Re: Nowy biznes

Post autor: mariiika »

Dosyć dużo osób zachwalało sobie https://morganizerfinansow.pl/ . Ogólnie program działa bardzo sprawnie, dodatkowo też jeśli chodzi o wystawianie faktur to można to zrobić bardzo sprawnie i szybko
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 55
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:48

Re: Nowy biznes

Post autor: foxi »

Musicie zawsze mieć świadomość tego ,że wszelkie procesy i materiały zanim trafiły do ogólnego zastosowania musiały zostać przebadane pod kątem przydatności, bezpieczeństwa i oczekiwanych rezultatów. Bez takich urządzeń laboratoryjnych jak spektrometr bliskiej podczerwieni uzyskiwanie wyników badań tak szybko i tak dokładnych nie byłoby możliwe.
Gość

Re: Nowy biznes

Post autor: Gość »

Moim zdaniem, jeśli chcesz stworzyć produktywne miejsce pracy, zajrzyj na Biznews. Artykuł opisuje, jak to zrobić: https://biznews.com.pl/biznes/26422-jak ... jsce-pracy Znajdziesz tam wiele cennych wskazówek.
AndrzejZZ

Re: Nowy biznes

Post autor: AndrzejZZ »

Przepisy dotyczące obsługi urządzeń gazowych są bardzo rygorystyczne, a ich przestrzeganie jest niezbędne do zachowania bezpieczeństwa i zgodności z prawem. Szkolenie pracowników z zakresu obsługi urządzeń gazowych nie tylko zapewnia, że firma spełnia wszystkie wymogi prawne, ale także buduje zaufanie klientów i partnerów biznesowych. Kiedy klienci widzą, że firma inwestuje w regularne szkolenia swojego personelu, mają pewność, że bezpieczeństwo jest priorytetem. Tutaj https://kaszuby24.pl/dlaczego-warto-wys ... -gazowych/ możecie szerzej na ten temat poczytać.
majjka

Re: Nowy biznes

Post autor: majjka »

Ogólnie też dosyć dobrą opcją jest jednak obsługa it https://ngsolutions.pl/ Tutaj faktycznie obsługa profesjonalnie podchodzi do spraw klientów, więc może jednak to będzie dobre rozwiązanie
Oskkar

Re: Nowy biznes

Post autor: Oskkar »

Firmy na całym świecie coraz częściej wybierają przechowywanie danych w chmurze ze względu na liczne korzyści ekonomiczne - https://www.kociewiak.pl/artykul/17949, ... w-praktyce . Zamiast inwestować w kosztowne serwery i infrastrukturę IT, przedsiębiorstwa mogą korzystać z elastycznych planów subskrypcyjnych oferowanych przez dostawców usług chmurowych. To pozwala na znaczne obniżenie kosztów operacyjnych i skoncentrowanie się na kluczowych aspektach działalności. Dodatkowo, chmura umożliwia łatwe skalowanie zasobów w zależności od bieżących potrzeb, co jest szczególnie istotne w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym.
kołofortuny

Re: Nowy biznes

Post autor: kołofortuny »

Jestem zdania, że konkretnym rozwiązaniem będzie po prostu poszukanie pomocy, która pozwoli mi lepiej sprzedawać. I tu doświadczenie b2b może się sprawdzić, czy zaszkodzić? Jak myślicie? Nie chcę wiecie, być asem sprzedaży, ale kimś, kto na spokojnie robi to, co ma do zrobienia.
ODPOWIEDZ