odszkodowanie za opóźniony lot

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
Daddy
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2019, 10:17

odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: Daddy »

Jeżeli tak jak ja dużo podróżujecie samolotami polecam Wam zgłębić się w temat Waszych praw. Zapewne znikoma część z Was wie za co linia lotnicza musi wypłacić pasażerowi odszkodowanie. Tak więc polecam Wam lekturę artykułu: https://do600euro.pl/o-przyczynach-opoz ... -lotnicza/ , abyście na przyszłość wiedzieli kiedy możecie się o odszkodowanie starać.
Awatar użytkownika
robix
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: robix »

Na pewno też tutaj https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... kodowanie/ jest wiele cennych informacji na temat odszkodowania za opóźniony lot w UK . Muszą być bowiem spełnione pewne warunki, żeby otrzymać odszkodowanie. Warto mieć świadomość tego co nam się należy. Można w ten sposób wiele zyskać. Poczytajcie sobie o tym.
Awatar użytkownika
orto
Posty: 50
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:42

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: orto »

Dobrze wiedzieć, chociaż nam nigdy nie zdarzyły się opóźnione loty, może to kwestia szczęścia, a może firmy, która nam wszystkie loty służbowe za granicę organizuje. Korzystamy z usług firmy CST Lotnicze z Krakowa https://www.lotnicze.pl/dla-klientow/za ... esluzbowe/. Oni maja super ofertę, kompleksową, wyszukują nam najtańsze i najbardziej dogodne loty, ale też potrafią ogarnąć nam akomodację. Są rzetelni, znają się na tym co robią i zawsze najważniejszy jest dla nich klient, polecam gorąco.

pro activ opinie
ODPOWIEDZ