odzież reklamowa

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Steguś15

odzież reklamowa

Post autor: Steguś15 »

Hej, wykonywaliście kiedyś odzież z nadrukiem? Możecie mi powiedzieć, która firma wykona Haft na polarze Kraków? Szukam sprawdzonej firmy, ale niestety nic do tej pory nie znalazłem. Liczę na to, że ktoś z Was poleci mi jakąś profesjonalną firmę. Co Wy sądzicie o tego typu firmach?
krówka

Re: odzież reklamowa

Post autor: krówka »

Przyznam wam, że od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem odzieży reklamowej z wyhaftowanym logotypem mojej firmy. Ostatnio mój kolega, który również prowadzi własny biznes, zakupił koszulki polo z logotypem jego działalności u firmy GQB . Przyznam szczerze, że jakość pierwsza klasa i chyba też coś zamówię.
dowiś

Re: odzież reklamowa

Post autor: dowiś »

Myślę, że na spokojnie warto rozejrzeć się na tej stronie https://www.reflect.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że należy stawiać na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym można przede wszystkim wypromować swoją firmę. Pomyślcie o tym koniecznie.
Mańkut

Re: odzież reklamowa

Post autor: Mańkut »

Tak, korzystałem już z usług firmy https://www.megakoszulki.pl/koszulki-z- ... em-grafika przy zamówieniu koszulek z własnym projektem. Osobiście uważam, że jakość nadruku jest dla mnie na wysokim poziomie, a sam kreator również fajnie działa. Można dowolnie personalizować, co daje duże możliwości w założeniu nawet swojej małej marki. Dla mnie to bardzo fajna sprawa.
Adrian

Re: odzież reklamowa

Post autor: Adrian »

Czym Wy się kierowaliście podczas wyboru reklamy dla Waszego biznesu i dlaczego? Na stronie https://zyvox.bialystok.pl/reklama-outdoorowa/ znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat reklamy zewnętrznej oraz jej korzyści dla biznesu.
ODPOWIEDZ