podatki

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
gryś

podatki

Post autor: gryś »

Już niedługo znowu rozliczanie podatków, a czy ktoś ubiegał się o zwrot podatku z Niemiec? Warto się o to starać czy szkoda zachodu? Jaki mniej więcej zwrot można dostać jeśli pracowało się za minimalną stawkę?
Kłaczek

Re: podatki

Post autor: Kłaczek »

W kwestii doradztwa podatkowego najlepiej rozmawiać z specjalistami z tego zakresu. Jak potrzebujesz szybkiej porady to skorzystaj z usług ekancelaria.tv Za niewielką opłatą przygotują ci opinię albo umów się na video konferencję i przedyskutuj problem online. Na pewno się nie zawiedziesz i dostaniesz wyczerpujące wyjaśnienia.
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: podatki

Post autor: bylejaki »

Co by nie mówić to sama wiedza na temat podatków jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również całkiem niedawno zacząłem się tą tematyką interesować. Jestem zdania, że właśnie doskonale na stronie http://www.eduforum.pl/sprzedaz-online-a-podatek-vat/ opisano kwestię sprzedaży online oraz podatku VAT.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: podatki

Post autor: kapar13 »

Założyłam firmę jakiś czas temu, ale sprawy podatkowe są dla mnie czarną magią.. Na szczęście porady prawne online pozwalają mi na szybką konsultację z radcami prawnymi bez wychodzenia z biura czy domu. Świetny kontakt i kompetentni ludzie, także polecam
Likoś

Re: podatki

Post autor: Likoś »

Jeśli chcecie sprawnie poradzić sobie z rozliczeniem podatków od pracy za granicą to polecam sprawdzić Aangifte24 która przede wszystkim jest w stanie skutecznie ułatwić rozliczenie podatków podczas pracy w Holandii. Daje duże możliwości, jednocześnie licząc na wsparcie księgowych, podpowiedzi i dostęp do wszystkich najważniejszych dokumentów, aby zrobić to bez błędów i uzyskać zwrot na odpowiednim poziomie.
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: podatki

Post autor: bylejaki »

Uważam, że również bardzo ważną sprawą jest to abyśmy w ogóle wiedzieli w jaki sposób należy wysłać sprawozdanie finansowe do KRS jeśli prowadzimy spółkę. Myślę, że bardzo dokładnie to zostało opisane na stronie http://www.wlasnybiznes.eu/jak-wyslac-s ... k-po-kroku i moim zdaniem jak najbardziej warto te kwestie znać.
Młody

Re: podatki

Post autor: Młody »

Akurat jeśli chodzi o same podatki to na dzień dzisiejszy dość ważną sprawą jest to aby znać podatki w największych krajach. W takiej sytuacji chciałbym każdego zachęcić do przeczytania wpisu https://portfelpolaka.pl/jaki-vat-obowi ... -brytanii/ gdzie opisano jak wygląda wysokość podatku VAT w Wielkiej Brytanii.
zoro

Re: podatki

Post autor: zoro »

Fakturowanie przy dochodach z OnlyFans może budzić wiele pytań. Na stronie https://podatkionlyfans.pl/fakturowanie-onlyfans/ znajdziesz informacje na temat tego, jak prawidłowo wystawiać faktury za swoje usługi. Sprawdź, jakie zasady obowiązują i jakie dane muszą znaleźć się na fakturze, aby spełniała wymogi prawne.
ODPOWIEDZ