Pokazy pirotechniczne

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
robinson
Posty: 38
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:57

Pokazy pirotechniczne

Post autor: robinson »

W naszym mieście ogłoszono, że na Sylwestra odbędą się pokazy pirotechniczne. Wielu mieszkańców się oburzyło, jednakże większość jest zdecydowanie za takim pokazem. Podobno jest jakaś kampania edukacyjna, dotycząca świadomego korzystania z materiałów pirotechnicznych. Słyszeliście o czymś takim? Fundacja Pozytywne Emocje prowadzi takie działania i mam nadzieję, że uda im się uświadomić jak najwięcej osób.
Awatar użytkownika
Paula30
Posty: 91
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:18

Re: Pokazy pirotechniczne

Post autor: Paula30 »

W moim mieście w tym roku nie jest w ogóle nic organizowane na mieście na sylwestra więc chcę wybrać się w jakieś wyjątkowe miejsce. Myślałam o tym, żeby pojechać ze znajomymi do Termy Bania na sylwestra lodu i ognia - https://www.termabania.pl/wydarzenia/sz ... wsID=40279 Myślę, że to może być naprawdę fajna i ciekawa impreza, która na długo pozostanie w pamięci.
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Re: Pokazy pirotechniczne

Post autor: KasiaP »

Na imprezach uwielbiam takie imprezy :) Ja w tym roku karnawal spędze w Warszawie - wypatrzyłam sobie nawet takei ciekawe stroje karnawałowe dla dorosłych w wypożyczalni Morfeusz. Akurat znajomi organizuja impreze kostiumową i my w tym roku zaskoczymy ich porzadnie :D
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 50
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:50

Re: Pokazy pirotechniczne

Post autor: sansa »

Świetnej jakości fajerwerki możecie kupić na jorge.com.pl. Robią na prawdę wielkie wrażenie i stanowią oprawę większości imprez w Polsce a nawet Europie. Pirotechnika sceniczna nie może się bez nich obejść, sprawdźcie sami ;-)
kębitir

Re: Pokazy pirotechniczne

Post autor: kębitir »

Jeżeli chcecie zorganizować pokaz fajerwerków to musicie uważnie rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która zajmie się jego przygotowaniem. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.pol-expance.pl/pl/offer Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że mają spore doświadczenie w organizowaniu pokazów pirotechnicznych.
miśka

Re: Pokazy pirotechniczne

Post autor: miśka »

Gdzie kupię fajerwerki dobrej jakości? Interesują mnie szczególnie rzymskie ognie, fontanny oraz petardy. Najlepiej z atestami. Gdzie zamawiacie takie rzeczy?
róbris

Re: Pokazy pirotechniczne

Post autor: róbris »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która posiada doświadczenie w organizowaniu pokazów pirotechnicznych. Jeżeli mieszkacie na terenie Gorzowa lub Koszalina to polecam wam zgłosić się do firmy https://s-piro.pl/ Oni organizują świetne pokazy fajerwerków w całkiem niezłych cenach.
AnnaŃ

Re: Pokazy pirotechniczne

Post autor: AnnaŃ »

Takie pokazy na przykład fajerwerków to fajna prawa i powiem wam, że teraz kiedy obostrzenia są trochę poluzowane można taki pokaz zamówić. na jakieś imprezy. Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie pokazy na zamówienie to polecam zapoznać się z ofertą firmy POL-EXPANCE https://www.pol-expance.pl/pl/contact/form z Kobylanki.
ODPOWIEDZ