pomoc drogowa

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Oskaruś89

pomoc drogowa

Post autor: Oskaruś89 »

Cześć, kojarzycie jakąś firmę, która oferuje pomoc drogową? Mnie interesuje pomoc drogowa Ustron. Może ktoś z Was zna firmę z tego miasta, która jest warta uwagi? Korzystaliście kiedykolwiek z pomocy drogowej czy nie mieliście z takimi firmami styczności?
stanisława2

Re: pomoc drogowa

Post autor: stanisława2 »

Znalezienie dobrej pomocy drogowej nie jest łatwym zadaniem. Moim zdaniem najlepiej po prostu wybrać firmę z polecenia. Ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona. Pomogła mi pomoc drogowa, holowanie 24h na lawecie Łowicz i okolice: http://pomocdrogowa.lowicz.pl/ .
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: pomoc drogowa

Post autor: Motorowa »

Ja ostatnio rozglądałam się za jakąś firmą działającą jako pomoc drogowa na terenie Poznania. Udało mi się trafić na całą listę takich właśnie firm na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-poznan. Jeśli często poruszacie się po tych okolicach, to polecam gdzieś to sobie zapisać - nigdy nie wiadomo, kiedy będzie mogło się przydać.
Władek83

Re: pomoc drogowa

Post autor: Władek83 »

Ja niedawno miałem stłuczkę drogową w okolicach Poznania. Skorzystałem wtedy z usług pomocy drogowej https://pomocdrogowa-poznan.com/oferta. Mój pojazd był niezdatny do dalszej jazdy, dlatego został przewieziony na lawecie do warsztatu mechanicznego przez pracownika firmy. Na miejscu otrzymałem samochód zastępczy, którym mogłem kontynuować podróż.
ODPOWIEDZ